Księżak górą po raz drugi

W drugim rewanżowym meczu pierwszej rundy play-off koszykarze Stali Stalowa Wola przegrali u siebie z Księżakiem Syntex Łowicz i odpadli z rywalizacji.

Po wysokiej porażce w pierwszym meczu mało kto dawał szansę naszej drużynie na wyeliminowanie Księżaka, a i sami koszykarze chyba nie bardzo wierzyli w to, że mogą nawiązać jeszcze walkę z zespołem z Łowicza. Dlatego też od początku spotkanie przebiegało pod kontrolą przyjezdnych. Po remisowej pierwszej połowie (38:38), w trzeciej kwarcie goście uzyskali 12-punktowe prowadzenie 62:50 i mimo że Stal kilka razy zbliżała się na 5-6 punktów, to na więcej koszykarze trenera Kucharka jej nie pozwolili.

STAL Stalowa Wola - KSIĘŻAK SYNTEX Łowicz 73:79 (19:21, 19:17, 15:24, 20:17)

STAL: Kaczmarski 19 (3x3), Zagułą 15, Partyka 9, Wojtanowicz 9, Warszawski 4 oraz Nowak 10 (1x3, 8 zb.), Pietras 5 (1x3), Bandyga 2, Buczek 0, Łabuda 0.

KSIĘŻAK: Włuczyński 23 (5x3), Bojko 12 (1x3), Makuch 10, Wójcik 5, Świderski 0 oraz Cukierda 12, Przugucki 9 (1x3), Nieporęcki 4, Aniszewski 4.