NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Borat - Opinie,
Posty: 102
Dołączył: 27 Lip 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2007r. 01:53  
Cytuj
Ten głośny i skandaliczny w pewnym sensie film wywołał ostrą dyskusję, w którą zaangażowały się nawet władze Kazachstanu. Film jest już w naszych kinach, od dawna jest też w sieci. Co onim myślicie? świetna komedia, czy odrażający i obrażający idotyzm?

-- Pozdrawiam, Blackvader
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2007r. 01:53  
Cytuj

-- Pozdrawiam, Blackvader
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 30 Gru 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2007r. 16:18  
Cytuj
Oglądałem borata kilka tygodni temu. Film uważam za świetny. Wbrew powszechnym opiniom, ośmieszył amerykanów a nie kazachów i żydów. Borat wyśmiewa zarówno głupotę amerykanów jak i ich 'dziwną' poprawdność polityczną. Dziwny to kraj gdzie nie można powiedzieć słowa 'murzyn', gdyż będzie się wtedy uznanym za rasistę. Dodatkowo mieszkańcy usa myślą że poza ich krajem cywilizacja nie istnieje, że człowiek z Kazachstanu nie wie co to TV, że kobiety w Kazachstanie nie mogą podróżować w autobusie, itp.
Nie jest to jednak pierwszy taki film. Już od dawna leci antypoprawny serial komediowy - miasteczko south park. Gorąco polecam!

nie szalej! ...moge usunąć Twój post!
//moderator
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~
ff
Wysłany: 1 Lut 2007r. 16:48  
Cytuj
ponoc zianiowy film:d

 
 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 30 Gru 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2007r. 18:53  
Cytuj
i to jak! Chwilami śmiałem się do łez.
Jeżeli ktoś nie ma możliwości żeby oglądnąć Borata to radze zaglądnąć na youtube. Jest tam wiele fragmentów z filmu, oraz sceny które w filmie się nie znalazły.

nie szalej! ...moge usunąć Twój post!
//moderator
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 2 Lut 2007r. 00:34  
Cytuj
CYTAT
. Już od dawna leci antypoprawny serial komediowy - miasteczko south park. Gorąco polecam!

Tak, ale z ta roznica ze w southparku amerykanie smieja sie glownie ze swoich wad.

A co do Borata to pnoc w filmie byly sceny krecone ukrytymi kamerami. Brali w nich udzial ludzie ktorzy zupelnie nie wiedzieli ze sa nagrywani i ze to nie jest na powaznie.

Nie wiem ktore to sceny dokladnie. wiem o jednej. Rozmowa Borata z feministkami umiech

 
 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 30 Gru 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2007r. 14:27  
Cytuj
Jest wiele takich scen.
W tej z feministkami, Borat przyszedł na ich spotkanie i powiedział że naukowiec z Kazachstanu udowodnił, że kobiety mają mózg wielkości mózgu wiewiórki. Feministki były oburzone smiech2

nie szalej! ...moge usunąć Twój post!
//moderator
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~zniesmaczona
ff
Wysłany: 3 Lut 2007r. 10:00  
Cytuj
;( wszystko fajnie, każdy chwali film ale na film do kina wczoraj nikt nie chciał pójść :( byłyśmy tylko w 2 i filmu nie wyświetlono;(

 
 
 
 
~~sss
ff
Wysłany: 3 Lut 2007r. 10:03  
Cytuj
mnie odstrasza nazwa, i cale te plakaty reklamowe ... moze nie nie dstrasza .. ale obzydza ... nie poszedl bym na to.

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 3 Lut 2007r. 10:14  
Cytuj
Oglądałem borata i uważam że takiego niesmacznego filmu już dawno nie było.Nasi kiepscy czy stary benny hill to pikuś w porównaniu z tym co widziałem w tym filmie. Facet używa języka angielskiego ale w ogóle go nie rozumie. To co niby amerykanom wydaje się śmieszne mi się wydaje żenujące. Z czego tu się śmiać,jak te ich gagi są po prostu głupie.Na ich widok niekiedy aż rzygać się chce.Totalny brak ogłady i dobrego smaku.Lepiej by było pisać jakąś recenzje lub komentarz do lepszych dzieł kinematografii światowej niż do takich debilizmów.

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »