NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Intermarche w Stalowej Woli, W sklepie Intermarche oszukują ludzi.
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2016r. 07:56  
Cytuj
No ja ostatnio znów przy okazji coś tam zakupiłem, znów widać szczęście mi dopisało bo wszystko świeże, ale sopelek mi przestał smakować, za mało uwędzony strasznie mokry, to jego wady - ale na pewno nie powiem, że mięso nieświeże czy coś.
Muszę chyba z ciekawości zakupić coś w Nisku i sprawdzić jak tam smakują wyroby i porównać umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2016r. 07:56  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 30 Cze 2013r.
Skąd: RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2016r. 12:31  
Cytuj
W intermarche mięso smakowało mi kiedyś. Chyba na początku jak powstało. Teraz jakość się pogorszyła. I faktycznie te wyroby gotowe póki ciepłe są ok, ale potem to już makabra.
Mam bardzo pażernego kota, który wmiata wszystko. Ostatnio surowej łopatki z inter nie ruszył, tylko powąchał:szok::szok::szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 3 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2016r. 15:51  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ja na dzień dzisiejszy jestem na NIE! Po ostatnim zakupach (sopelek straszna masakra) jestem skutecznie zniechęcony do tego sklepu. Może kiedyś spróbuje jeszcze raz, kto wie... Póki co Intermarche w Nisku niezawodne!

ja też Nisko polecam umiech

A ja polecam STALOWĄ umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2016r. 21:51  
Cytuj
Powtórka z rozrywki. Dzisiaj znowu powtórzyła się sytuacja z niezgodnością cen. Na kasie próbowano mnie skasować o 10 zł drożej za jeden artykuł. Sprawa się wyjaśniła, ale czy ja mam takiego pecha czy tam jakiś chaos informacyjny panuje? Byłem tam czwarty czy piąty raz, z tego dwa razy próbowano mnie orżnąć. Owszem, tym razem przeprosiła mnie jakaś Bogu ducha winna dziewczyna (Wielka Szefowa zmierzyła mnie tylko wzrokiem z oddali), ale czy ja nie mogę zrobić normalnych zakupów? Nie mówię już o czasie, jaki zmarnowałem czekając na wyjaśnienia.
Swoją drogą, ciekawe ile osób nie patrzyło na ekranik kasy, nie sprawdziło paragonu, i padło ofiarą pomyłki?, naciągania? (właściwe podkreślić)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 30 Cze 2013r.
Skąd: RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2016r. 22:13  
Cytuj
CYTAT
Powtórka z rozrywki. Dzisiaj znowu powtórzyła się sytuacja z niezgodnością cen. Na kasie próbowano mnie skasować o 10 zł drożej za jeden artykuł. Sprawa się wyjaśniła, ale czy ja mam takiego pecha czy tam jakiś chaos informacyjny panuje? Byłem tam czwarty czy piąty raz, z tego dwa razy próbowano mnie orżnąć. Owszem, tym razem przeprosiła mnie jakaś Bogu ducha winna dziewczyna (Wielka Szefowa zmierzyła mnie tylko wzrokiem z oddali), ale czy ja nie mogę zrobić normalnych zakupów? Nie mówię już o czasie, jaki zmarnowałem czekając na wyjaśnienia.
Swoją drogą, ciekawe ile osób nie patrzyło na ekranik kasy, nie sprawdziło paragonu, i padło ofiarą pomyłki?, naciągania? (właściwe podkreślić)


Oj mi też kilka razy się przydarzyło, że cena na paragonie byłą inna. Ale pomyłkę zauważyłam dopiero w domu. Podobne sytuacje zdarzały mi się w Brico. Teraz się pilnuję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 178
Dołączył: 10 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2016r. 22:54  
Cytuj
to po jakiego grzyba kolego/koleżanko jeździsz dalej do intermarche? jak cie próbowali kolejny raz orznąć. A w tesco i carefourze nie oszukują?? mnie oszukali i za każdym razem teraz licze w telefonie ile powinno wyjść za zakupy, porownuje przy kasie z paragonem i patrze czy dobre sa na nim ceny. Duzo jest takich osob co nie patrza a sa robione w bambuko a sklepy się wzbogacają w ten sposob

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 3 Lis 2013r.
Skąd: :dąkS
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2016r. 00:03  
Cytuj
Witam,

skusiłem się na zakup sopelka po raz drugi w intermarche ( chodzi mi o ten ze Stalowej Woli). Nie był tak "mokry" jak ten poprzedni, ale smak to słaaaaabo! Nisko nadal wygrywa umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 119
Dołączył: 30 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 3 Lut 2016r. 12:00  
Cytuj
W tym sklepie śmierdzi szambem !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 11 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2016r. 17:45  
Cytuj
CYTAT
to po jakiego grzyba kolego/koleżanko jeździsz dalej do intermarche? jak cie próbowali kolejny raz orznąć. A w tesco i carefourze nie oszukują?? mnie oszukali i za każdym razem teraz licze w telefonie ile powinno wyjść za zakupy, porownuje przy kasie z paragonem i patrze czy dobre sa na nim ceny. Duzo jest takich osob co nie patrza a sa robione w bambuko a sklepy się wzbogacają w ten sposob


jezdzi bo chce. ma blisko? robi inne zakupy? chyba mozna oczekiwac uczciwosci a nie skazywac ze zawsze beda oszustwa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 3 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2016r. 08:41  
Cytuj
Byłem w piatek przed świetami w intermarche po wedlinke , i po zobaczeniu kolejek padłem , długosc kolejki sama świadczyła o tym ze warto w niej czekac po wedline, bo wyroby sie bardzo poprawiły masa ludzi czekajaca w kolejce ,obsługa miła usmiechnieta ,Panie szybko sie uwijały, a i sam Szef obsługiwał,widok bezcenny good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2016r. 18:02  
Cytuj
CYTAT
Byłem w piatek przed świetami w intermarche po wedlinke , i po zobaczeniu kolejek padłem , długosc kolejki sama świadczyła o tym ze warto w niej czekac po wedline, bo wyroby sie bardzo poprawiły masa ludzi czekajaca w kolejce ,obsługa miła usmiechnieta ,Panie szybko sie uwijały, a i sam Szef obsługiwał,widok bezcenny good


Pachnie na kilometr "samoreklamą" :p
Ale sam ostatnimi czasy tam trafiałem i z zakupów byłem zadowolony akuarat. Z "sopelków" zrezygnowałem, ale smakuje mi tam kiełbasa "Nasza" oraz dobra była mała szyneczka "do koszyczka" - także, jak widać czasami stać ich na dobre wyroby;)
Ludzi przed świętami "tak se", trafiłem nawet na 3 kasy otwarte jezyk i jakieś tam kolejki.
Niestety, jakoś tak chyba jednak za mały wybór tam jest i dalej jest gorzej niż Tesco - bywam w Inter tylko przy okazji albo "z okazji" promocji na coś umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 81
Dołączył: 14 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2016r. 20:26  
Cytuj
Jeśli chodzi o wyroby mięsne, jak dla mnie pierwsza klasa, przystępne ceny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Marz 2016r. 20:30  
Cytuj
CYTAT
Byłem w piatek przed świetami w intermarche po wedlinke , i po zobaczeniu kolejek padłem , długosc kolejki sama świadczyła o tym ze warto w niej czekac po wedline, bo wyroby sie bardzo poprawiły masa ludzi czekajaca w kolejce ,obsługa miła usmiechnieta ,Panie szybko sie uwijały, a i sam Szef obsługiwał,widok bezcenny good


a co przedstawiałes się kazdemu czekającemu po kiełbasę ze jestes szefem miesnego ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 28 Marz 2016r. 20:34  
Cytuj
polowa towaru na lodówce nabiałem przeterminowana....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 21 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Marz 2016r. 21:28  
Cytuj
CYTAT
polowa towaru na lodówce nabiałem przeterminowana....

Podobnie jak i w nisku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 7 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2016r. 07:27  
Cytuj
Jakiś dodatek do pensji dla dla pracowników Inter za wychwalanie sklepu na forach? nic ne pomoże spożywka najgorsza w Stalowej potwierdzają to "kolejki" przy kasach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 16 Sie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2016r. 12:19  
Cytuj
Do tego sklepu warto isc tylko po produkty z ulotki bo reszta asortymentu ma ceny kosmiczne. Wedliny moze i dobre ale wybor troszke ubogi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 31 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2016r. 19:20  
Cytuj
Ja tam Intermarche lubię co osoba to opinia a dla zainteresowanych to mają gazetki na fb umiech
www.facebook.com/Intermarche-Stalowa-Wola-899948776766160/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 809
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2016r. 09:54  
Cytuj
I tak lepsze jest Nisko!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 11 Lut 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2016r. 22:22  
Cytuj
chcialabym aby moj wpis byl ostrzezeniem, albo moze zwroceniem uwagi na to co nam klientom panie na dziale miesnym pakuja kiedy kroja wedline. Jakiez bylo moje zdziwienie kiedy w domu otworzylam zawiniatko, w ktorym miala byc wybrana przeze mnie wedlina. Po 2 plasterki z dolu i u gory tej, ktora rzeczywiscie wybralam, a w srodku jakas stara, wyschnieta szynka ! Jak tak mozna oszukiwac ludzi?! Z tego co slyszalam to dzial miesny w tym sklepie byl raczej chwalony wlasnie ze wzgledu na swieze, wedzone na miejscu wedliny, a tu takie cos. Nigdy wiecej zadnej wedliny tam nie kupie!

Życie jest łatwiejsze niż się wydaje. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego, co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 12 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2016r. 22:33  
Cytuj
CYTAT
chcialabym aby moj wpis byl ostrzezeniem, albo moze zwroceniem uwagi na to co nam klientom panie na dziale miesnym pakuja kiedy kroja wedline. Jakiez bylo moje zdziwienie kiedy w domu otworzylam zawiniatko, w ktorym miala byc wybrana przeze mnie wedlina. Po 2 plasterki z dolu i u gory tej, ktora rzeczywiscie wybralam, a w srodku jakas stara, wyschnieta szynka ! Jak tak mozna oszukiwac ludzi?! Z tego co slyszalam to dzial miesny w tym sklepie byl raczej chwalony wlasnie ze wzgledu na swieze, wedzone na miejscu wedliny, a tu takie cos. Nigdy wiecej zadnej wedliny tam nie kupie!

Moze kupilas wedline w systemie hybił trafiłzdegustowany
Współczujewazne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 18 Paź 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2016r. 19:21  
Cytuj
Byłam ostatnio w tym sklepie , i powiem że masakra, tam chyba nikt nie pracuje co szukałam konserw, nie mogłam znalezc , a zadnego pracownika na sklepie nie wiemwiec poszłam po wedline
a na wedlinie to stałam pół godziny bo tylko 2 panie a kolejka na pół sklepu , masakra jakas w matiasie wiecej pracowników niz w intermarche hahahah
nie polecam !!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 3 Lis 2013r.
Skąd: :dąkS
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2016r. 01:10  
Cytuj
Witam,

Ostatnio byłem w Intermarche i udało mi się odszukać skład sopelka, a więc:

polędwiczka wieprzowa, peklosól, ( sól warzona spożywcza próżniowa NaCl, azotyn sodu, Przyprawa rumiankowa: E451, E450, dekstroza, sól kuchenna, syrop glukozowy, przeciwutleniacze: E301, E300, ekstrakt przypraw, ekstrakt drożdżowy, aromaty. Przyprawa staropolska: czosnek, pieprz czarny, majeranek, tymianek, liść laurowy, rozmaryn, ziele angielskie, oregano, sól.

Wyjaśnienie:

Azotyn sodu (E250): Konserwant i stabilizator barwy. Dodawany do produktów mięsnych jako środek zapobiegający rozwojowi bakterii jadu kiełbasianego. Znajduje się w produktach wędzonych oraz żółtych serach. Może powodować mdłości, wymioty, zawroty głowy, migrenę. Utlenia hemoglobinę, powodując methemoglobinemię. Działa drażniąco na przewód pokarmowy. W przewodzie pokarmowym przekształcany do nitrozamin o silnym działaniu rakotwórczym.

Trifosforany (E451): Emulgator, substancja buforująca i wiążąca. Dodawana do wielu grup produktów spożywczych, w tym konserw, kandyzowanych owoców, napojów, lodów, serów topionych, dań instant. Uznawana za bezpieczną. Nadmiar fosforanów może prowadzić do uszkodzenia nerek, zwiększa ryzyko osteoporozy, zmniejsza wydajność przyswajania wapnia, żelaza i magnezu przez organizm ludzki.

Difosforan Wapniowy (E450): Substancja szkodliwa. Regulator kwasowości. Dodawany do konserw mięsnych i rybnych, proszków do pieczenia, napojów alkoholowych, napojów izotonicznych, lodów, słodyczy i wielu innych produktów. Nadmiar difosforanów może prowadzić do uszkodzenia nerek, zwiększać ryzyko osteoporozy, zmniejszać wydajność przyswajania wapnia, żelaza i magnezu przez organizm ludzki.

Podsumowanie:

Życzę smacznego umiech


Dodaję zdjęcie składu http://pokazywarka.pl/x6shf9/
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 31 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2016r. 20:54  
Cytuj
Widzę że podany skład jest z Intermarche z Niska a nie z Stalowej? , a te dwa sklepy diametralnie się od siebie różnią, więc może techniki przygotowania i składy są inne ? zapytanie zapytanie?:co

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 21 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2016r. 10:35  
Cytuj
co was tak dziwia konserwanty ??? przeciez sa wszedzie doslownie a tak na marginesie to kupujac szynke surowa w sklepie ona rowniez jest nastrzykiwana . Musial bys drogi kolego / kolezanko wychodowac swinie od malego i wtedy mieso bedzie bez konserwantow umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »