NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Wykrywacz metali,
Posty: 133
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2016r. 12:54  
Cytuj
W takim razie jak bezpiecznie kopać? Czy wykrywacz metali może nam podpowiedzieć, że tu czy tu może leżeć jakiś pocisk ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2016r. 12:54  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 6 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2016r. 20:20  
Cytuj
Kutcha można się ustrzec masz możliwość dyskryminacji na wykrywaczach że np. wyłączasz na nim złom i Ci nie będzie go pokazywało lub będzie ale bez dźwięku zależy od ustawienia ja osobiście nie kopie żadnego żelastwa interesują mnie raczej bardziej monetki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 6 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2016r. 20:22  
Cytuj
Nacht też chodzisz z wykrywaczem ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Sie 2016r. 07:38  
Cytuj
Odkopać, każdy pocisk można bezpiecznie. Wliczając w to bombę lotniczą. Chodzi o to, żeby nie ruszać obiektów podwyższonego ryzyka, takich jak właśnie pociski moździerzowe.
W sensie że nie podnosić, nie próbować zabierać ze sobą...
Jak odkopiesz, to zobaczysz co odkopałeś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 24 Sie 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2016r. 08:56  
Cytuj
Osobiście z niewypałem obchodzę sie ostrożnie lecz nie znalazłem nigdy dużego tylko sam drobny
Zawsze zostawiam je tam gdzie znalazłem czyli w ziemi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 6 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2016r. 02:33  
Cytuj
Witam
Mam takie pytanie wybiera się ktoś na te targi do Lublina ?? Bo chętnie bym się z kimś tam wybrał.

Historia to nuda? Udowodnimy Ci, że może być zupełnie inaczej.

Zabytkowe pojazdy i samoloty, militaria, broń palna i biała z XIX i XX wieku i wiele innych.

Historia to dynamiczne zmiany i właśnie w ten sposób będziesz mógł jej doświadczyć podczas pokazów grup rekonstrukcyjnych.

W programie również pierwsze w historii spotkanie fanów programu TVP „Było…nie minęło” – Kronika zwiadowców historii, w którym weźmie udział jego twórca Adam Sikorski.

Marzy Ci się poszukiwanie skarbów? Spotkaj się z detektorystami , poznaj sprzęt eksploracyjny i znajdź swój pierwszy skarb.

Dla fanów książek – giełda i wymiana, dla fanów filmów – strefa filmowa. Mamy też coś dla pasjonatów numizmatyki i modelarstwa redukcyjnego. Tylko u nas 500 modeli pojazdów militarnych z całej Polski.

Zapraszamy dniach 22-23 października 2016 r. na wydarzenie „Było…nie minęło” - Spotkanie Miłośników Historii.

Bilety na te targi można nabyć on line na tej stronce
https://tixer(...)384.html
lub na miejscu targów w Lublinie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »