NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Piekarnia Pyzara, Higiena w sklepach
Posty: 106
Dołączył: 12 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2016r. 11:48  
Cytuj
Kupuję od dawna tam pieczywo i nie mam większych zastrzeżeń do jakości.Rozszerzyli swoją działalność handlową,pojawiły się nowe stacjonarne i niestacjonarne sklepiki,poraża tam jednak brak higieny.Sprzedawczynie nie używają rękawic,pieczywo podają golą ręką,przyjmują pieniądze,odbierają telefony.Przoduje w tym pani ze sklepu obok Primy.Dziś na tacy z ciastkami leżały dwa telefony komórkowe.Chyba wszyscy oprócz tej pani wiemy,że telefon jest brudniejszy niż wc.Polecam pani Pyzarze szkolenie dla pracowników.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2016r. 11:48  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 9 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2016r. 20:47  
Cytuj
CYTAT
Polecam pani Pyzarze szkolenie dla pracowników.

Nic się nie martw.
Szkoli ich dokładnie w każdym temacie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 17 Lut 2008r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2016r. 01:38  
Cytuj
ale chleb pasterski mają rewelacyjny umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 22 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2016r. 12:12  
Cytuj
O proszę, mam na ulicę Handlową niedaleko, może się dziś przejdę spróbować! good

Jestem orientalną tancerką o pseudonimie „Hadija”  (Karolina Kurnal), prowadzę pokazy tańca brzucha oraz uczę dziewczyny tańca na wieczorach panieńskich.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2016r. 14:15  
Cytuj
No niestety.. szkolenie z zasad bhp i higieny pracy obowiązkowe... Najlepsze, że np. młodzi pracownicy nie zdają sobie sprawy z tego, że klienci widzą więcej niż by się mogło wydawać i że niektórym owe telefony mogły bardzo przeszkadzac...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Liverpool
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2016r. 23:16  
Cytuj
Polecam bardzo ciekawą strone : http://www.psse-stalowawola.net.pl
Mozecie tam zglosic dana placowke... jezeli chcecie znac wynik kontroli to musicie podac swoje dane.. jezeli nie mozna anonim. Sprawdza napewno umiech

Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 17 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2016r. 16:48  
Cytuj
Moja znajoma pracowała u pyzarowej na 3/4 etatu(w papierach) w rzeczywistości 12h.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 16 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2016r. 21:04  
Cytuj
Pytanie? Kto w domu kroi chleb , spożywa i używa przy tym rękawic?
Mogą być i spawalnicze , bo te przynajmniej są wielokrotnego użytku i mniej szkodzą przyrodzie!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2016r. 21:11  
Cytuj
W domu rękawic nie używam, ale przed zawsze myje ręce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 22 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2016r. 11:50  
Cytuj
Dokładnie, na rękach jest BARDZO dużo zarazków i warto chociaż umyć ręce, jeśli nie korzysta się z rękawic. Jednak uważam, że jeśli nie odpowiada nam higiena piekarni, lepiej po prostu przestać tam kupować, niż zgłaszać do kontroli, jak to ktoś wyżej sugerował. Nie dobijajmy rodzimych, polskich biznesów. :-)

Jestem orientalną tancerką o pseudonimie „Hadija”  (Karolina Kurnal), prowadzę pokazy tańca brzucha oraz uczę dziewczyny tańca na wieczorach panieńskich.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 12 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2016r. 18:28  
Cytuj
Napisałam na forum o tym,co widziałam ,ale nigdzie tego nie zgłaszałam.Chciałabym tam kupować pieczywo w higienicznych warunkach,nie jest moim celem niszczyć kogokolwiek.W kiosku obok Primy nadal nie używają rękawic.Kupuję w innym 😊

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 28 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2016r. 10:00  
Cytuj
CYTAT
Napisałam na forum o tym,co widziałam ,ale nigdzie tego nie zgłaszałam.Chciałabym tam kupować pieczywo w higienicznych warunkach,nie jest moim celem niszczyć kogokolwiek.W kiosku obok Primy nadal nie używają rękawic.Kupuję w innym 😊

Nikomu nie chcesz tego zgłaszać ale na forum napisałaś to zeby każdy nawet szef tej Pani mógł to przeczytać. Przeraża mnie to ze Polak Polakowi wilkiem myślałby kto ze Ty taka higieniczna i czysta jestes i telefonu w kuchni nie trzymasz. Chciałabym zobaczyć te Twoj dom/mieszkanie pewnie brud syf i kiła. Wlasnie zaczęłaś juz niszczyć ta osobę pisząc o tym na forum. Forum jest dostępne dla wszystkich i każdy moze sie o tym dowiedzieć. Nie pozdrawiam Cie i mam nadzieje ze kiedyś zastanowisz sie dwa razy zanim cokolwiek napiszesz "czysciochu" ale pewnie żyjesz w chlewie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 12 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2016r. 06:06  
Cytuj
Tak właśnie było, napisałam na forum w nadziei że przeczytają to osoby mające wpływ ma to jak odbywa się sprzedaż i zrobią z tym porządek.Polak Polakowi powinien świadczyć usługi na najwyższym poziomie.Nienawidzę bylejakości i staram się ją zwalczać.Stalowe Miasto doskonale się do tego nadaje i załatwiło już morze przeróżnych spraw.Tak mój telefon bywa w kuchni ale na talerzu z jedzeniem jeszcze nie leżał.Wyimaginowaną ocenę mojego ładu i porządku w domu zostaw zaś dla siebie,bo z Pyzarą nie ma nic wspólnego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2016r. 09:23  
Cytuj
CYTAT
Przeraża mnie to ze Polak Polakowi wilkiem myślałby kto ze Ty taka higieniczna i czysta jestes i telefonu w kuchni nie trzymasz. Chciałabym zobaczyć te Twoj dom/mieszkanie pewnie brud syf i kiła.


Heloł! Obudź się! Nie widzisz różnicy między syfem w swoim domu a syfem w piekarni? Naprawdę? Nikogo nie obchodzi co masz w kuchni i gdzie trzymasz chleb. Ale w piekarni czy sklepie spożywczym jednak obchodzi!

CYTAT
Pytanie? Kto w domu kroi chleb , spożywa i używa przy tym rękawic?


Następny? Nie widzi różnic między podawaniem pieczywa w sklepie, a krojeniem go w domu na własne potrzeby? zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 28 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2016r. 22:49  
Cytuj
CYTAT
Tak właśnie było, napisałam na forum w nadziei że przeczytają to osoby mające wpływ ma to jak odbywa się sprzedaż i zrobią z tym porządek.Polak Polakowi powinien świadczyć usługi na najwyższym poziomie.Nienawidzę bylejakości i staram się ją zwalczać..

Ojej jaka Pani idealna no az pozazdrościć nie masz co robic? Idz weź llepiej wyłącz sobie internet bo tylko mozesz doprowadzić do tego ze ktoś straci prace. Uważam ze tacy ludzie jak Ty nie powinni wychodzić z domu. I tacy ludzie sie rodzą to straszne ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 28 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2016r. 22:52  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Przeraża mnie to ze Polak Polakowi wilkiem myślałby kto ze Ty taka higieniczna i czysta jestes i telefonu w kuchni nie trzymasz. Chciałabym zobaczyć te Twoj dom/mieszkanie pewnie brud syf i kiła.


Heloł! Obudź się! Nie widzisz różnicy między syfem w swoim domu a syfem w piekarni? Naprawdę?

Następny? Nie widzi różnic między podawaniem pieczywa w sklepie, a krojeniem go w domu na własne potrzeby? zaklopotany

"Heloł"- w gimbazie sie tak pisało ale niech bedzie, syf jest wszędzie taki sam Zwłaszcza u ludzi którzy czepiają sie o to innych.
Nikt nie pomyślał ze tak naprawdę sprzedawczyni jako ostatnia dotyka ten chleb przed sprzedażą a wcześniej milion rąk go dotyka od upieczenia w piekarni ale i tak sprzedawczyni zawsze zrównana z błotem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2016r. 06:47  
Cytuj
A co to za k. usprawiedliwianie zła innym złem?! Jak dziecko w przedszkolu ... Inni kradną to ja też mogę? Ma nie dotykać łapami bez rękawiczek i koniec! Jej zapchlony obowiązek. A w domu niech każdy ma syf jaki chce, to są DWIE RÓŻNE SPRAWY. Tobie ktoś zagląda do garnka jaką masz zupę na obiad?

Jak nie wyciąga wniosków i nadal chleb brudnymi łapami dotyka to niech straci pracę. O to chodzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2016r. 07:49  
Cytuj
Niektorzy tu maja mocno nasrane- piekarnia to do kur*y nedzy to piekarnia i ma byc czysto, schludnie i higienicznie. W swoim domu mozesz sobie nawet jesc chleb siedzac na kilbu i smarujac nutella z dupy ale w piekarni ma byc blysk. Co do zglaszania i "wspierania" lokalnych/ polskich biznesow to wg mnie wystarczyloby poprostu stanowczo zwrocic uwage sprzedajacym paniom, ewentualnie nawet zagrozic zgloszeniem do sanepidu badz innych instytucji. Mysle ze kazdy rozumny czlowiek za ladą zmieni swoje podejscie w przypadku takiej sytuacji. Jesli nie- wtedy owszem, mozna zadzwonic gdzie trzeba i zrobic wiekszy gnoj. Nie mniej sporo osob z tego forum ma problem zeby zalatwic taka sprawe na miejscu, w cztery oczy ze sprzedawca co byloby najlepszym rozwiazaniem. Ludzie wola przyjsc i lac zale na forum bo to na pewno przyniesie lepszy rezultat i mozna to zrobic anonimowo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2016r. 07:57  
Cytuj
CYTAT
Niektorzy tu maja mocno nasrane- piekarnia to do kur*y nedzy to piekarnia i ma byc czysto, schludnie i higienicznie.


okokok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 294
Dołączył: 12 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2016r. 09:53  
Cytuj
@jaciek nie często się z Tobą zgadzam, ale tutaj trafiłeś w sedno. Nic dodać, nic ująć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 21 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2016r. 10:45  
Cytuj
muszę zabrać głos w tej sprawie bo mnie szlag trafia jestem ekspedientką w sklepie i mam już dość.człowiek choćby nie wiem jak się starał to i tak wieczna krytyka, wszystko co najgorsze to "sprzedawczynie", niedługo nawet wzrokiem nie będzie można chleba dotykać.my ekspedientki bardzo się staramy pracować higienicznie, jesteśmy miłe dla klientów, chociaż czasami aż język świerzbi aby odpowiedzieć na nieuprzejmość nieuprzejmością, ale jesteśmy profesjonalistkami w swoim fachu, milczymy uśmiechamy się i jedynie nasi mężowie muszą się osłuchać naszych żali, bo do kogo z tym pójdziemy?jeżeli ktoś ma o coś żal do Pani Pyzarowej niech się do Niej zwróci, a nie wiesza psy na ekspedientach Bogu ducha winnych.
P.S.
Panie ze sklepu obok primy nie przejmujcie się, jesteście bardzo miłe,uśmiechnięte,czyściutkie,pachnące i baaardzo higieniczne.Tak trzymać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »