NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 5 6 7 8
Czy wierzycie w życie pozagrobowe???, Co z nami jest po śmierci????
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2016r. 00:33  
Cytuj
Albo się nie przekonamy jeśli śmierć jest końcem wszystkiego. Nie może się przekonać o czymkolwiek ktoś kogo nie maumiech
Ale najważniejsze, że jeśli już wierzyć to nie ze strachu przed ta okropna opcjaumiech.
Jeśli przyjąć, że wszechobecny we wszechświecie związek przyczynowo skutkowy ma zastosowanie również do nas, bo niby czemu nie, to znaczyłoby, że nasze istnienie ma jakąś przyczynę. A jeśli byłoby świadomym aktem czyjejś woli to również i cel.
Czy Biblia mówi po co Bóg stworzył świat i ludzi i do czego są mu potrzebni?
Chyba nie po to aby z nudow słuchać modlitw do siebie paru miliardow ludzi i mieć potem dodatkową robote z osądzaniem tej gromadki na Sądzie Ostatecznym.
Pewnie mamy taka sama szansę przeniknięcia tego naszym umysłem jak myszki hodowane w laboratorium farmaceutycznym dla testowania leków mogą poznać sens swojego istnienia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2016r. 00:33  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Lis 2016r. 23:48  
Cytuj
Witam

Moja córka zapytała mnie, jak się pisze słowo "śmierć".... no cóż, odpowiedziałem.... Ale tak myślę, że śmierci się "nie pisze", lecz doświadcza..... Moim zdaniem są takie dwa zupełnie odosobione momenty w życiu każdego z nas.... Narodziny i śmierć.... Wtedy chyba jesteśmy zdani na samych siebie i musimy stawić czoła temu, co nadchodzi..... Różnica jest tylko jedna - gdy się rodzimy, to nie mamy świadomości, ale gdy umieramy, to.......... często jesteśmy tego świadomi.... A według mnie szkoda...... Chciałbym umrzeć nagle i bez zbędnego cierpienia....umiechumiechumiech W końcu jestem facetem, a ci podobno "bulu" ok nie znoszą umiechumiechumiech
No cóż?!?

Pozdrawiam wierzących, że żyć będą wiecznie umiechumiechumiech Ja tam chcę zapomnieć umiechumiechumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Lis 2016r. 00:06  
Cytuj
żyj tak jakbyś wiedział dlaczego żyjesz...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Lis 2016r. 00:11  
Cytuj
CYTAT
żyj tak jakbyś wiedział dlaczego żyjesz...

Witaj

Wiem, po co żyję(i dla kogo), tylko nie wiem, po co umieramumiechumiechumiech... I dlaczego ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Lis 2016r. 00:25  
Cytuj
Wyszedłem na taras..... Zapaliłem.... Nie zobaczyłem... Nie uwierzyłem.... Pragmatyzm w czystej formie... Dobranoc i ... życzę Wszystkim miłchych snów umiech To może nam się przytrafić good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 30 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Lis 2016r. 09:10  
Cytuj
Znaleziono dowód na życie po śmierci Grupa uczonych i lekarzy pod kierownictwem dr. Sama Parni w ciągu czterech lat przebadała 2060 przypadków ludzi, u których doszło do nagłego zatrzymania krążenia. Okazało się, że prawie połowa z tych, którzy przeżyli, zachowała świadomość mimo śmierci klinicznej. - http://stref(...)ci/q4xhf

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 5 6 7 8
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »