NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Kiedy zamkneli sklepik Hind Point na Białych??,
Posty: 4
Dołączył: 19 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2016r. 19:34  
Cytuj
Apeluje do wszystkich ktorzy mieli stycznosc z tym sklepem i produktem aby sie złaczyli i razem zaprotestowali dlaczego bylo to wogole sprzedawane mimo ze teraz nie ma tego sklepu z niewiadomych przyczyn to wiem jak mozna oskarzyc policje i miasto o handel i obrot tym swiunstwem przez wiele wiele lat !!!! Jak ktos chce to moze sie przylaczyc i razem mozemy ich pociagnac do odpowiedzialnosci za to !!! dlaczego ten sklep znikna ??? przeciez byl tyle lat i bylo wzystko dobrze moze to tylko chwilowe zamkniecie ??? czekamy na otwarcie !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2016r. 19:34  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 316
Dołączył: 20 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2016r. 20:13  
Cytuj
Ale przeszkadza Ci że zamknęli czy jak?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 16 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2016r. 21:16  
Cytuj
Stary już jestem ,nie rozumiem tego wpisu ,jest za ,a nawet przeciw , w Gdańsku pewnie cykl00 urodzony
sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 19 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2016r. 12:46  
Cytuj
Strasznie dziwi ze zamkneli bo co nagle znalezli sposób prawny na to by sie nimi zajac ??? nie chce mi sie w to wierzyc musial byc jakis inny powod czegos sie obawiaja

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 184
Dołączył: 29 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2016r. 13:36  
Cytuj
CYTAT
Apeluje do wszystkich ktorzy mieli stycznosc z tym sklepem i produktem aby sie złaczyli i razem zaprotestowali dlaczego bylo to wogole sprzedawane mimo ze teraz nie ma tego sklepu z niewiadomych przyczyn to wiem jak mozna oskarzyc policje i miasto o handel i obrot tym swiunstwem przez wiele wiele lat !!!! Jak ktos chce to moze sie przylaczyc i razem mozemy ich pociagnac do odpowiedzialnosci za to !!! dlaczego ten sklep znikna ??? przeciez byl tyle lat i bylo wzystko dobrze moze to tylko chwilowe zamkniecie ??? czekamy na otwarcie !!!


Spróbuj jeszcze raz napisać o co ci chodzi albo poproś kogoś niech napisze za ciebie bo np. ja nic z tego nie kumam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 9 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2016r. 21:25  
Cytuj
CYTAT
Apeluje do wszystkich ktorzy mieli stycznosc z tym sklepem i produktem aby sie złaczyli i razem zaprotestowali dlaczego bylo to wogole sprzedawane mimo ze teraz nie ma tego sklepu z niewiadomych przyczyn to wiem jak mozna oskarzyc policje i miasto o handel i obrot tym swiunstwem przez wiele wiele lat !!!! Jak ktos chce to moze sie przylaczyc i razem mozemy ich pociagnac do odpowiedzialnosci za to !!! dlaczego ten sklep znikna ??? przeciez byl tyle lat i bylo wzystko dobrze moze to tylko chwilowe zamkniecie ??? czekamy na otwarcie !!!

Nie czekam na otwarcie sklepu z podejrzanym towarem.
dmopoki cykl00 jest raczej za niż przeciw.
Wszędzie gdzie czytam o sklepach tego typu to cieszę się, że zamknęli.
http://supernowosci24.pl/czy-tu-jest-tajny-punkt-sprzedazy-dopalaczy/
http://www.kurierlubelski.pl/artykul/998497,dopalacze-w-lublinie-sanepid-zamknal-sklep-hindu-point,id,t.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 12 Lis 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2016r. 22:54  
Cytuj
A co takiego tam sprzedawali???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 11 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2016r. 13:44  
Cytuj
CYTAT
Spróbuj jeszcze raz napisać o co ci chodzi albo poproś kogoś niech napisze za ciebie bo np. ja nic z tego nie kumam.


On po prostu używał produktów z tego sklepu i teraz mózg już jak sito. Lepiej napisać nie potrafi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 11 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2016r. 13:45  
Cytuj
CYTAT
A co takiego tam sprzedawali???


Dopalacze.
Bardzo dobrze, że zamknęli, tylko idioci mogą się tak truć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 22 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2016r. 11:54  
Cytuj
Też słyszałam, że tam handlują dopalaczami. Najgorsze jest to, że w bardzo wielu przypadkach po zamknięciu za chwilę otwiera się nowy sklep, często tego samego właściciela. Chyba mamy bardzo dziurawe prawo w tej kwestii..

Jestem orientalną tancerką o pseudonimie „Hadija”  (Karolina Kurnal), prowadzę pokazy tańca brzucha oraz uczę dziewczyny tańca na wieczorach panieńskich.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 19 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2016r. 18:14  
Cytuj
Oj ja nie kumacie dalej jestem za tym żeby ujebac tych co to otworzyli nie czacie ?? Ilu kurwa ludzi prEz to zniszczyło sobie życie wes najpierw pomysl o co mi chodzi zamiast pisać że mi zależy na otwarciu tego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 11 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2016r. 18:24  
Cytuj
CYTAT
Oj ja nie kumacie dalej jestem za tym żeby ujebac tych co to otworzyli nie czacie ?? Ilu kurwa ludzi prEz to zniszczyło sobie życie wes najpierw pomysl o co mi chodzi zamiast pisać że mi zależy na otwarciu tego


A nauczysz się kiedyś poprawnie pisać? Tak by wyrazy i zdania miały sens, były przecinki? Do tego nie trzeba przeklinać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »