NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 32 33 34 35 36 37 38 ... » »»
Apostazja z Kościoła, Kącik refleksji religijnej
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Maja 2017r. 13:09  
Cytuj
Rsta - przecież sami sprawiacie takie wrażenie pod publikę a potem pretensje że nie do pomyślenia jest dla przeciętnej kobiety że ksiądz może mówić nieprawdę, być zachłannym człowiekiem bez honoru.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2017r. 13:09  
Cytuj

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2017r. 13:11  
Cytuj
CYTAT
Rsta - przecież sami sprawiacie takie wrażenie pod publikę a potem pretensje że nie do pomyślenia jest dla przeciętnej kobiety że ksiądz może mówić nieprawdę, być zachłannym człowiekiem bez honoru.


nie tylko przeciętnej kobiety, ale i przeciętnego faceta

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Maja 2017r. 13:20  
Cytuj
A najgorsze jest to, że dzięki takimu praniu mózgów dzieci są bezbronne w konfliktach z księdzem. Matka nie uwierzy dzicku że ksiądz potargał je za ucho czy zlizał błyszczyk z ust własnym językiem. To jest niepokojące bo my dorośli umiemy bronić się przed fałszywym obrazem człowieka, dziecko nie ma szans.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2017r. 13:43  
Cytuj
CYTAT
A najgorsze jest to, że dzięki takimu praniu mózgów dzieci są bezbronne w konfliktach z księdzem. Matka nie uwierzy dzicku że ksiądz potargał je za ucho czy zlizał błyszczyk z ust własnym językiem. To jest niepokojące bo my dorośli umiemy bronić się przed fałszywym obrazem człowieka, dziecko nie ma szans.


Na potarganie za ucho to Ty zasługujesz, bo przedstawiasz fałszywy obraz księdza, ale pogrożę Ci tylko palcem, bo mam szacunek dla kobiet nawet tych co są kłamczuszkami...

Poczytaj gdzie jest najwięcej pedofili z pisma z ministerstwa:
http://www.senat.gov.pl/gfx/senat/userfiles/_public/k8/dokumenty/stenogram/oswiadczenia/jackowski/4202o.pdf

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Maja 2017r. 13:45  
Cytuj
Diabeł ma ogon a Mimoza nie ma

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 459
Dołączył: 4 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Maja 2017r. 13:46  
Cytuj

Angst ist geschenk fur Teufel.
Schmerz ist geschenk fur Teufel.
Tod ist nicht geschenk. Tod ist ende.
Ende fur Teufel, aber nicht ende fur Gott.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Maja 2017r. 14:10  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
A najgorsze jest to, że dzięki takimu praniu mózgów dzieci są bezbronne w konfliktach z księdzem. Matka nie uwierzy dzicku że ksiądz potargał je za ucho czy zlizał błyszczyk z ust własnym językiem. To jest niepokojące bo my dorośli umiemy bronić się przed fałszywym obrazem człowieka, dziecko nie ma szans.


Na potarganie za ucho to Ty zasługujesz, bo przedstawiasz fałszywy obraz księdza, ale pogrożę Ci tylko palcem, bo mam szacunek dla kobiet nawet tych co są kłamczuszkami...

Poczytaj gdzie jest najwięcej pedofili z pisma z ministerstwa:
http://www.senat.gov.pl/gfx/senat/userfiles/_public/k8/dokumenty/stenogram/oswiadczenia/jackowski/4202o.pdf
Rsta już mi nie odpisuj. Dziękuję już za dyskusję.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2017r. 14:31  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
A najgorsze jest to, że dzięki takimu praniu mózgów dzieci są bezbronne w konfliktach z księdzem. Matka nie uwierzy dzicku że ksiądz potargał je za ucho czy zlizał błyszczyk z ust własnym językiem. To jest niepokojące bo my dorośli umiemy bronić się przed fałszywym obrazem człowieka, dziecko nie ma szans.


Na potarganie za ucho to Ty zasługujesz, bo przedstawiasz fałszywy obraz księdza, ale pogrożę Ci tylko palcem, bo mam szacunek dla kobiet nawet tych co są kłamczuszkami...

Poczytaj gdzie jest najwięcej pedofili z pisma z ministerstwa:
http://www.senat.gov.pl/gfx/senat/userfiles/_public/k8/dokumenty/stenogram/oswiadczenia/jackowski/4202o.pdf
Rsta już mi nie odpisuj. Dziękuję już za dyskusję.


Cieszę się, że już zrozumiałaś na czym polegało Twoje błędne myślenie. Gratuluję i pozdrawiam!
Jeżeli będziesz miała jakieś wątpliwości jeszcze kiedyś, to nie wstydź się tylko pytaj umiech

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Maja 2017r. 14:52  
Cytuj
Typowy z Ciebie ksiądz który niczym biskup Pieronek twierdził z naciskiem na ł ,że pedofilii w Polskim Kościele nie ma w ogóle. A moich poglądów nie zmienię nawet po śmierci, więc wyacz księciuniu ale zakończymy już dyskusję. Wiem że koloratka uciska tak mocno tętnicę szyjną, że człowiek przestaje myśleć przez niedotlenienie mózgu.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 459
Dołączył: 4 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Maja 2017r. 15:04  
Cytuj

Śmierć jest końcem, tylko jeżeli tego chcesz.

Jeżeli pomimo cierpienia związanego z umieraniem, nadal pragniesz czuć i być, twoja świadomość może przetrwać śmierć.

Ich bin untote.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11656
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2017r. 15:29  
Cytuj
Przypomina mi się sprawa pewnego księdza, u którego w telefonie nauczycielka zobaczyła zdjęcie dziecka kąpiącego się w basenie ogrodowym.

Zawiadomiła policję, media...
Media głównego ścieku zlinczowały go publicznie.

W trakcie śledztwa wyszło że:
- to jego siostrzenica
- że zdjęcie zostało zrobione na urodzinach dziecka
- że zdjęcie wysłała mu siostra
- że dziecko nawet nie było nagie!
- że to było niesłuszne głupie i histeryczne posądzenie.

Sprawę z oczywistych przyczyn umorzono.
Dyrektorka szkoły nie przeprosiła, nie powiadomiła rodziców, że posądzenie było niesłuszne, że ksiądz jest niewinny.

Media głównego ścieku przemilczały fakt umorzenia sprawy.
Portale służące do płatnego "fejkowania" do dziś są pełne grafik nawołujących do zlinczowania tego człowieka.....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Maja 2017r. 15:50  
Cytuj
CYTAT
Przypomina mi się sprawa pewnego księdza, u którego w telefonie nauczycielka zobaczyła zdjęcie dziecka kąpiącego się w basenie ogrodowym.

Zawiadomiła policję, media...
Media głównego ścieku zlinczowały go publicznie.

W trakcie śledztwa wyszło że:
- to jego siostrzenica
- że zdjęcie zostało zrobione na urodzinach dziecka
- że zdjęcie wysłała mu siostra
- że dziecko nawet nie było nagie!
- że to było niesłuszne głupie i histeryczne posądzenie.

Sprawę z oczywistych przyczyn umorzono.
Dyrektorka szkoły nie przeprosiła, nie powiadomiła rodziców, że posądzenie było niesłuszne, że ksiądz jest niewinny.

Media głównego ścieku przemilczały fakt umorzenia sprawy.
Portale służące do płatnego "fejkowania" do dziś są pełne grafik nawołujących do zlinczowania tego człowieka.....
Ale ja nie atakuję żadnego księdza personalnie. Pisałam o problemie maniakalnej wiary w księdza a nie Boga która objawia się tym, że matka nie wierzy w winę księdza nawet jak jest udowodniona bo myśli że oskarżeniem księdza rani Boga. A ten rsta to jakiś przeczulony klecha na punkcie swojego zawodu.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Maja 2017r. 15:53  
Cytuj
Licht jak umrę to się zastanowię nad tym problemem. Na razie żyję, nie zauwažyłeś? Oddycham i jestem zdrowa jak kobyła.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 9 Maja 2017r. 15:54  
Cytuj
CYTAT
Licht jak umrę to się zastanowię nad tym problemem. Na razie żyję, nie zauwažyłeś? Oddycham i jestem zdrowa jak kobyła.


Z twoja urodą kobyły .....smiech2smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Maja 2017r. 15:58  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Licht jak umrę to się zastanowię nad tym problemem. Na razie żyję, nie zauwažyłeś? Oddycham i jestem zdrowa jak kobyła.


Z twoja urodą kobyły .....smiech2smiech2
Klacze są piękne.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 9 Maja 2017r. 16:21  
Cytuj
Jeśli uważasz się za klacz to współczucia dla twojego starego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Maja 2017r. 16:28  
Cytuj
nie wiem
CYTAT
Jeśli uważasz się za klacz to współczucia dla twojego starego.
nie wiemczy Ty taki inteligentny czy aż taki idiotanie wiem

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Maja 2017r. 17:30  
Cytuj
CYTAT

Śmierć jest końcem, tylko jeżeli tego chcesz.

Jeżeli pomimo cierpienia związanego z umieraniem, nadal pragniesz czuć i być, twoja świadomość może przetrwać śmierć.

Ich bin untote.

Ty nieśmiertelny?Hose auf in 5 sek fertig!! Mimoza!Poczytaj co pedofile w sutannach robili z dziećmi z argentyńskiego domu opieki!!ZGROZA!!Zakonnica/42 letnia/dostarczała księżom pedofilom dzieci z tego domu opieki.Po nagłośnieniu sprawy przez jedno z dzieci zaczęla się ukrywać.W końcu została złapana i aresztowana.SPRAWA ROZWOJOWA.Oj brudny pełen padliny jest ten nasz KK a miał być świety jak w modlitwach.Za nic KK nie chce się oczyscuić z tego brudu.Przykro mi.

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Maja 2017r. 17:42  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
A najgorsze jest to, że dzięki takimu praniu mózgów dzieci są bezbronne w konfliktach z księdzem. Matka nie uwierzy dzicku że ksiądz potargał je za ucho czy zlizał błyszczyk z ust własnym językiem. To jest niepokojące bo my dorośli umiemy bronić się przed fałszywym obrazem człowieka, dziecko nie ma szans.


Na potarganie za ucho to Ty zasługujesz, bo przedstawiasz fałszywy obraz księdza, ale pogrożę Ci tylko palcem, bo mam szacunek dla kobiet nawet tych co są kłamczuszkami...

Poczytaj gdzie jest najwięcej pedofili z pisma z ministerstwa:
http://www.senat.gov.pl/gfx/senat/userfiles/_public/k8/dokumenty/stenogram/oswiadczenia/jackowski/4202o.pdf
Rsta już mi nie odpisuj. Dziękuję już za dyskusję.


Cieszę się, że już zrozumiałaś na czym polegało Twoje błędne myślenie. Gratuluję i pozdrawiam!
Jeżeli będziesz miała jakieś wątpliwości jeszcze kiedyś, to nie wstydź się tylko pytaj umiech
To sa dane datowane na 2014 rok.A więc nieaktualne.KK poprzez swoich hierarchów wielokrotnie tuszuje przypadki pedofilii.Stosuje wobec nich tzw prawo kanoniczne i zamiata sprawy pod dywan.jEDYNIA pROKURATOR I sĄD JEST WŁADNY WYMIERZAĆ KARY TYM ZBOKOM.

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11656
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2017r. 18:26  
Cytuj
Przypadki pedofilii wśród księży, to kropla w morzu w porównaniu z pedofilią wśród "tęczowych".

Kiedyś czytałem opracowanie z którego wynikało, że 40% "tęczowych" jest jednocześnie pedofilami.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Maja 2017r. 18:37  
Cytuj
CYTAT
Przypadki pedofilii wśród księży, to kropla w morzu w porównaniu z pedofilią wśród "tęczowych".

Kiedyś czytałem opracowanie z którego wynikało, że 40% "tęczowych" jest jednocześnie pedofilami.
Ale na nich nikt nie patrzy tak jak na księży!!!Ksiądz jeśli jest pedofilem,pederastą lub innego rodzaju nienormalnym niech wypiernicza z KK!!Sprawuje posługę a jego zboczenie obciąża cały KK,który niestety nie oczyszcza się sam.

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Maja 2017r. 19:17  
Cytuj
CYTAT
Przypadki pedofilii wśród księży, to kropla w morzu w porównaniu z pedofilią wśród "tęczowych".

Kiedyś czytałem opracowanie z którego wynikało, że 40% "tęczowych" jest jednocześnie pedofilami.
Tęczowi to przede wszystkim geje i lesbijki, księża tow większości geje. A może wszyscy to geje? Kto to wie. Tak jak nikt nie wie ilu tęczowych jest pedofilami. Jedno jest pewne, tęczowi nie dostają dzieci na tacy tak jak księża.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10532
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Maja 2017r. 20:10  
Cytuj
Mimoza, i tak i tak źle ;-)

Od chwili nominacji abpa Marka Jędraszewskiego na nowego ordynariusza metropolii krakowskiej skomlenie mediów lewicowych i tzw. głównego nurtu staje się coraz bardziej donośne. Jest ono wyrazem złości, że na tronie jednej z najważniejszych na świecie diecezji zasiadł człowiek niezłomny, wierny Chrystusowej nauce, nastawiony patriotycznie i o wyrazistych poglądach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 459
Dołączył: 4 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Maja 2017r. 20:31  
Cytuj

Moje Kochane Skarby - Bladir, Art i Mimoza umiech


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2017r. 22:30  
Cytuj
CYTAT (mimoza)
Typowy z Ciebie ksiądz który niczym biskup Pieronek twierdził z naciskiem na ł ,że pedofilii w Polskim Kościele nie ma w ogóle. A moich poglądów nie zmienię nawet po śmierci, więc wyacz księciuniu ale zakończymy już dyskusję. Wiem że koloratka uciska tak mocno tętnicę szyjną, że człowiek przestaje myśleć przez niedotlenienie mózgu.

Taki ze mnie ksiądz jak z Ciebie zakonnica :-)

Skoro nie mam koloratki to nic mi nie naciska na tętnicę a tym samym nie mam niedotlenienia mózgu, więc wszystko co napisałem jest przemyślane i prawdziwe i musisz się z tym zmierzyć a nie uciekać ...
Powodzenia!

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 32 33 34 35 36 37 38 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »