NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
Sposób na użytkownika o nick'u - Nacht,
Posty: 258
Dołączył: 25 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2016r. 10:25  
Cytuj
Proponuję wszystkim użytkownikom tego forum aby nie reagować, nie odpisywać na posty Nachta. Szkoda waszych nerwów na tego typa. Użytkownik ten znany jest z prowokacyjnych wpisów nie wnoszących nic do tematu. To informacja dla tych, którzy jeszcze nie mieli z Nachtem do czynienia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2016r. 10:25  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 455
Dołączył: 9 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2016r. 10:47  
Cytuj
Ale on jest taki słodki jedynakiem umiech , chce mu pomóc wyjść do ludzi , zagubione biedne dziecko pośród mrokow i zakamarków swojej psychiki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 185
Dołączył: 29 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2016r. 10:51  
Cytuj
Forum jest dla wszystkich, gość nikogo nie obraża ani nie łamie regulaminu. Uważam że i tak jest bardziej pożyteczny od chorego z nienawiści banana, dobrej zmiany czy jak mu tam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2016r. 11:23  
Cytuj
To bardzo ciekawe zjawisko psychologiczne.
Nacht zakłada swoje wątki, na które wchodzą ludzie nie mający w danym temacie nic do powiedzenia. Jedynie mu docinają uważając, że w ogóle nie powinien tu być, a jego tematy są irytujące.
Nacht sobie z tego niewiele robi i w rezultacie fala hejtu obraca się przeciwko tym, od których wychodzi, bo niejeden docinający już "wyszedł z siebie"umiech

Wniosek z tego taki:
Złość i nienawiść, która nosisz w sobie w końcu samego ciebie zabije:szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 246
Dołączył: 28 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2016r. 11:28  
Cytuj
A ja Go tam lubię...na swój sposób :-)
W niczym mi nie wadzi :-)
Dajcie "chłopu" spokój :-)

Jes­tem Ko­bietą niczy­jego ser­ca...za sil­na by być z kimś, za słaba by być samą, za wyb­redna by brać to co od ręki mi dają...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 258
Dołączył: 25 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2016r. 11:37  
Cytuj
Podam przykład z jakiego powodu założyłem ten wątek. Pewnego dnia czytam na stalowym mieście informację o nowym żłobku. I co widzę pod spodem? Pierwszy komentarz Nachta w stylu: kolejna wylęgarnia potencjalnych terrorystów i coś jeszcze o broni czy coś w ten deseń. To oczywiście przykład bo takich durnych postów jest z jego strony multum. Po takim poście nasuwa mi się 3 opcje:
1) albo gość jest chory
2) albo gość robi to celowo, nabija bezsensowne posty nie na temat, zaśmiecając forum (pomijam te wątki militarne) a później podnieca się co mu ludzie odpisali
3) albo gość pisze jakąś pracę magisterską odnośnie reakcji użytkowników na trolling internetowy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 92
Dołączył: 12 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2016r. 11:52  
Cytuj
A ja tam lubię czytać jego posty. Zawsze czym ciekawym błyśnie, widać że na czymś się zna umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Lis 2016r. 12:01  
Cytuj
Witam

Bez Nachta byłoby tu strasznie nudno umiechumiechumiech

W końcu chyba jeszcze jest w tym kraju wolność słowa?!?

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 26 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2016r. 12:08  
Cytuj
Ja również, bardzo często czytam jego posty, dla mnie są ciekawe. Niestety nie przyłączę się do ignorowania :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 25 Wrz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2016r. 12:18  
Cytuj
Hernan dzikus, ja uważam że masz rację. Moim zdeniem nie chodzi o tematy które ten gość zakłada (bo niech sobie tam odpisują znawcy ludzkiej psychologii, skoro fajna zabawa) ale o wcinanie się w tematy założone przez innych. Celowo piszę "wcinanie" bo nie wiem jak nazwać tego typu dzialność

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Lis 2016r. 12:19  
Cytuj
CYTAT
Proponuję wszystkim użytkownikom tego forum aby nie reagować, nie odpisywać na posty Nachta. Szkoda waszych nerwów na tego typa. Użytkownik ten znany jest z prowokacyjnych wpisów nie wnoszących nic do tematu. To informacja dla tych, którzy jeszcze nie mieli z Nachtem do czynienia.
chopie wyjm gumkę z majtek i strzel sobie w łebsciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 258
Dołączył: 25 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2016r. 12:27  
Cytuj
CYTAT
Hernan dzikus, ja uważam że masz rację. Moim zdeniem nie chodzi o tematy które ten gość zakłada (bo niech sobie tam odpisują znawcy ludzkiej psychologii, skoro fajna zabawa) ale o wcinanie się w tematy założone przez innych. Celowo piszę "wcinanie" bo nie wiem jak nazwać tego typu dzialność


Zgadza się. Jest różnica pomiędzy "wątkiem" i "postem"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Lis 2016r. 12:51  
Cytuj
CYTAT
Hernan dzikus, ja uważam że masz rację. Moim zdeniem nie chodzi o tematy które ten gość zakłada (bo niech sobie tam odpisują znawcy ludzkiej psychologii, skoro fajna zabawa) ale o wcinanie się w tematy założone przez innych. Celowo piszę "wcinanie" bo nie wiem jak nazwać tego typu dzialność
Zmusza do myślenia?Czy nie ma prawa do wypowiedzi?nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Lis 2016r. 13:05  
Cytuj
Zgadza się. Jest różnica pomiędzy "wątkiem" i "postem"[/cytat]Jaka?Pytam o możliwość wypowiedzenia się.zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 25 Wrz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2016r. 13:09  
Cytuj
Oczywiście że ma.
Ale czy zmusza do myślenia?
W temacie gdzie najlepsza pizza, odpowiada że karabin ak-47 był używany do mordowania niewinnych dzieci w Kamobodży.
Tak, przejaskrawiam, bo nie chce mi się szukać konkretnych postów. Ale ktos kto odwiedza to forum, wie o czym mówię.
Nacht nie zmusza do myślenia, tylko do zbyt dużego zużycia kółka w myszce, to jedyny zarzut ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Lis 2016r. 13:17  
Cytuj
CYTAT
Oczywiście że ma.
Ale czy zmusza do myślenia?
W temacie gdzie najlepsza pizza, odpowiada że karabin ak-47 był używany do mordowania niewinnych dzieci w Kamobodży.
Tak, przejaskrawiam, bo nie chce mi się szukać konkretnych postów. Ale ktos kto odwiedza to forum, wie o czym mówię.
Nacht nie zmusza do myślenia, tylko do zbyt dużego zużycia kółka w myszce, to jedyny zarzut ;)
Nacht czy tylda - Nacht,jak dla Mnie spora różnica.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 258
Dołączył: 25 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2016r. 13:30  
Cytuj
Krzysiu - jak Ciebie posty Nachta zmuszają do myślenia to nie ma w sumie z Tobą o czym dyskutować...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Lis 2016r. 13:42  
Cytuj
CYTAT
Krzysiu - jak Ciebie posty Nachta zmuszają do myślenia to nie ma w sumie z Tobą o czym dyskutować...
Zgadzam się!Ośmielę się tylko zwrócić uwagę że to ;sianowny, pan rozpoczął temat o którym NIE WARTO DYSKUTOWAĆ!jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Lis 2016r. 13:45  
Cytuj
Pierwsza podpowiedź/ "Śianowne" państwo zwróci uwagę kto atakuje Nachta z jakiej opcji/czyi wyborcy /bo mogliście nie/ ZROZUMIEĆ ironii .nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 258
Dołączył: 25 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2016r. 13:54  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Krzysiu - jak Ciebie posty Nachta zmuszają do myślenia to nie ma w sumie z Tobą o czym dyskutować...
Zgadzam się!Ośmielę się tylko zwrócić uwagę że to ;sianowny, pan rozpoczął temat o którym NIE WARTO DYSKUTOWAĆ!jezyk


Jest różnica w stwierdzeniu:
- nie warto dyskutować
a
- nie warto z Tobą dyskutować

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Lis 2016r. 14:01  
Cytuj
[cytat] Szkoda waszych nerwów na tego typa. Użytkownik ten znany jest z prowokacyjnych wpisów nie wnoszących nic do tematu. Wykaż choćby jeden arschloch! powtarzając za Panem Nacht.jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 23 Paź 2012r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Lis 2016r. 14:09  
Cytuj
Temat - Praca policja

Nacht
"Policjantem być jest niebezpiecznie.

Ostatnimi czasy, wielu funkcjonariuszy strzeliło sobie w głowę z pistoletu"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 119
Dołączył: 16 Paź 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Lis 2016r. 14:12  
Cytuj
a jak ja mu kiedys pojechalem to tak go broniliscie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 455
Dołączył: 9 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2016r. 14:14  
Cytuj
A nacht sobie grzecznie czyta co my tu piszemy i wreszcie się uśmiecha, bo ludzie po nie wiem może 30 latach jego życia nareszcie zauważyli i polubili
Oj jest głupi ale nie szkodliwy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 23 Paź 2012r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Lis 2016r. 14:19  
Cytuj
Artykuł - 7 grzechów głównych (tytuł wernisażu)

Nacht

"W Kodeksie Karnym nie ma czegoś takiego jak "grzech".

Grzech to iluzja. Specyficzne wyobrażenie zła pod kątem danego systemu wartości moralnych.."


Jak zwykle w temacie. Od wernisażu do kodeksu karnego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »