NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Aktualizacje Windows Update,
Aja
Aja
Aja
Posty: 216
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2017r. 11:02  
Cytuj
Witam. W listopadzie miałam przeinstalowanego Windowsa 7. Po ponad 2 miesiącach Update pobrał mi dopiero aktualizacje - 204 !!!! Pobieranie i zainstalowanie i nieudana konfiguracja i tak minęło 7 godzin ! Z 204 aktualizacji z powodzeniem udało się zainstalować 10 !! Ponieważ miałam Update na automatyczne aktualizowanie ,przy każdej próbie zamknięcia lub otwarcia Windowsa próbuje to zainstalować /i cofać / I tak czekam po 3-4 godziny ! Przestawiłam Update na instalowanie ręczne ale co z tymi 194 aktualizacjami, gdzie zainstalowanie skończyło się niepowodzeniem ????
Doradzcie proszę bo mało się znam na informatyce ......

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2017r. 11:02  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Sty 2017r. 11:52  
Cytuj

Wybierz opcję "wyszukaj aktualizacje, ale pozwól mi wybrać czy je pobrać i zainstalować".
Nie próbuj ponownie instalować aktualizacji, których nie udało się zainstalować za pierwszym razem.

P.S. Nigdy nie instaluj zbiorczych aktualizacji zabezpieczeń za cały miesiąc (np. za Grudzień 2016). Nigdy się nie udaje.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Aja
Aja
Aja
Posty: 216
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2017r. 12:14  
Cytuj
Właśnie taką opcję wybrałam ! Tylko nie wiedziałam co z tymi 194 aktualizacjami co ich nie można zainstalować........

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Sty 2017r. 20:01  
Cytuj

Raz w miesiącu uruchamiaj narzędzie do oczyszczania dysku, i czyść ze śmieci dysk "C" (SYSTEM).
Znajdziesz je w menu START, w aplecie WSZYSTKIE PROGRAMY -> NARZĘDZIA SYSTEMOWE.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »