NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Rossman Kaufland,
Posty: 12
Dołączył: 15 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2017r. 11:53  
Cytuj
Witam.Chcialam zapytac czy w rossmanie tam gdzie kaufland znajduje sie polka z kosmetykami firmy Bonjour?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2017r. 11:53  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 27 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2017r. 11:56  
Cytuj
tak

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 22 Marz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2017r. 12:05  
Cytuj
CYTAT
Witam.Chcialam zapytac czy w rossmanie tam gdzie kaufland znajduje sie polka z kosmetykami firmy Bonjour?


Bonjour nie, ale Bourjois tak smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 15 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2017r. 14:17  
Cytuj
Przepraszam za błąd w pisowni ;) Dziękuje za odpowiedz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 1 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2017r. 21:15  
Cytuj
Ja chciałam tylko przestrzec wszystkie kobiety przed rossmanem i jego promocjami. Inne ceny przy ścianach z kosmetykami inne przy kasie. masakra

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 15 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2017r. 21:22  
Cytuj
nic podobnego nie zauważyłam
ceny umieszczone pod towarem
nic dziwnego że ekspedientki w takich dniach jak promocje mają ciagle układać kosmetyki na miejsce
ssssssssyyzysowa praca
kobity szanujcie towar i jak kogoś pracę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 10 Paź 2011r.
Skąd: okolice Stalowej Wol
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2017r. 22:13  
Cytuj
CYTAT
Ja chciałam tylko przestrzec wszystkie kobiety przed rossmanem i jego promocjami. Inne ceny przy ścianach z kosmetykami inne przy kasie. masakra


To w rossmannie kosmetyki kolorowe są przy ścianie? Bo ja myślałem i widziałem, że poukładane w szafach.
I konkurencja się chyba obudziła.
I przy takiej promocji gdzie kobiet full ktoś się dziwi, że te kosmetyki nie są na swoim miejscu? Te kobiety z personelu nie są w stanie obsłużyć klienta pomóc znaleźć coś i przy okazji usiąść na kasie. I tak na marginesie raczej w każdym rossmannie są czytniki cen, gdzie można ruszyć szanowne 4 litery i podejść sprawdzić cenę bądź zapytać personelu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 21 Kwie 2017r. 23:44  
Cytuj
CYTAT
Ja chciałam tylko przestrzec wszystkie kobiety przed rossmanem i jego promocjami. Inne ceny przy ścianach z kosmetykami inne przy kasie. masakra


tez wczoraj sie nacialem na pseudorossmanowa promocje ktora obowiazywala tylko z jakas chorą kartą...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 15 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2017r. 06:32  
Cytuj
Nie na kartę tylko z aplikacją masz -55%,a bez 49% na kosmetyki do 28.04

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 22 Marz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2017r. 09:16  
Cytuj
Ja już nie kupię nic więcej w Rossmannie w Stalowej na tej promocji... raz się nacięłam i kupiłam kosmetyki, których używam zawsze od wielu lat (wiec znam ich właściwości i konsystencje), a te były po prostu stare. To nic innego jak czyszczenie magazynu. W żadnym innym mieście się nie spotkałam z tym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2017r. 10:29  
Cytuj
oczywiscie ze to jest czyszczenie magazynow - rzeczy w rossmannie sa okropnie drogie np tusz do rzesz zolty z maybelline kosztuje w rossmannie 33 zl a na hali bez zadnej promocji 19,99 zl i nie tylko na tym sa takie roznice w cenie. ja tam nie kupuje nawet jak robia takie "cudowne" promocje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2017r. 10:33  
Cytuj
albo np podklad revlon w rossamnnie kosztuje 69,99zl a w city parku w drogerii 29 zl - to jest chore ze moga byc takie roznice w cenach

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 22 Marz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2017r. 11:19  
Cytuj
A propos Revlona to widziałam kiedys w Hebe mega promocje, gdzie wyjściowa cena to było 79zl.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~J~
~J~
~J~
Posty: 296
Dołączył: 8 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2017r. 00:18  
Cytuj
CYTAT
Ja chciałam tylko przestrzec wszystkie kobiety przed rossmanem i jego promocjami. Inne ceny przy ścianach z kosmetykami inne przy kasie. masakra


Na półce cena korektora 14.99 a przy kasie zapłaciłam 7.65. Faktycznie powinnam się kłócić.
A tak na serio, to na sklepie są czytniki, więc dla pewności możesz sprawdzić cenę.
A co do cen, to niektóre rzeczy są tańsze, a inne droższe, tak jak w innych sklepach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 8 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2017r. 14:39  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ja chciałam tylko przestrzec wszystkie kobiety przed rossmanem i jego promocjami. Inne ceny przy ścianach z kosmetykami inne przy kasie. masakra


Na półce cena korektora 14.99 a przy kasie zapłaciłam 7.65. Faktycznie powinnam się kłócić.
A tak na serio, to na sklepie są czytniki, więc dla pewności możesz sprawdzić cenę.
A co do cen, to niektóre rzeczy są tańsze, a inne droższe, tak jak w innych sklepach.


Jak rozumiem to robiła Pani zakupy bez użycia aplikacji i rabat wtedy wynosi 49% to jest prosty rachunek

0,51*14,99 = 7,6449 = ~7,65
proszę odpisać dlaczego powinna się Pani kłócić.

A tak na serio to poszedłem z żoną na zakupy żeby coś tam kupiła i jak czekaliśmy w kolejce to co zobaczyłem to mi się niedorbze robiło jak te Panie potrafią się kłócić chociaż nie mają racji najgorzej. Współczucia dla pracujących kobiet w tym dyskoncie

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~J~
~J~
~J~
Posty: 296
Dołączył: 8 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2017r. 15:02  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Ja chciałam tylko przestrzec wszystkie kobiety przed rossmanem i jego promocjami. Inne ceny przy ścianach z kosmetykami inne przy kasie. masakra


Na półce cena korektora 14.99 a przy kasie zapłaciłam 7.65. Faktycznie powinnam się kłócić.
A tak na serio, to na sklepie są czytniki, więc dla pewności możesz sprawdzić cenę.
A co do cen, to niektóre rzeczy są tańsze, a inne droższe, tak jak w innych sklepach.


Jak rozumiem to robiła Pani zakupy bez użycia aplikacji i rabat wtedy wynosi 49% to jest prosty rachunek

0,51*14,99 = 7,6449 = ~7,65
proszę odpisać dlaczego powinna się Pani kłócić.

A tak na serio to poszedłem z żoną na zakupy żeby coś tam kupiła i jak czekaliśmy w kolejce to co zobaczyłem to mi się niedorbze robiło jak te Panie potrafią się kłócić chociaż nie mają racji najgorzej. Współczucia dla pracujących kobiet w tym dyskoncie

Pozdrawiam


Napisałam to żartem jako odpowiedź dla Samanty. Bo ona napisała że przestrzega ludzi, bo inne ceny są na kosmetykach, a inne przy kasie. No i ja też miałam inna cene (tylko że na plus dla mnie jezyk)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »