NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Na Misiewicza w Stalowej Woli, Przypadki "Misiewiczów"
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2017r. 21:48  
Cytuj
CYTAT
Start młodych polityków z różnych partii należy pewnie piętnować. Natomiast Misiewicz to ewidentne przegięcie.


Chodzi o Macierewicza, nie udawajcie ze nie czytacie Internetu.
http://wiadomosci.wp.pl/antoni-macierewicz-broni-waclawa-berczynskiego-przez-atak-6116858465887873a

WP zawsze prawdę ci powie kogo atakuje ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2017r. 21:48  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2017r. 22:25  
Cytuj
Nie wiedziałem, że Maciarewicz i Berczyński to też misiewicze umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2017r. 08:35  
Cytuj
piket - chamstwem to akurat zaszczycił nas szrek.....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2017r. 09:38  
Cytuj
CYTAT (mirek777 )
piket - chamstwem to akurat zaszczycił nas szrek.....

O jakim chamstwie ze strony szreka piszesz?Chodzi Ci o słowa"wali mnie to"bo innego jakoś nie kojarzę?Wybacz ale wolę takie chamstwo i konkretne działania niż pi©kne uśmiechy przed obiektywami mydlenie oczu i rozdawnictwo jakie jakie uprawia Nadbereżny.
CYTAT (piket)
gdyby nie chamska kampania pełna oszczerstw ministranta i pijaru jaki zafundowała partia pis swojemu kandydatowi to różnie mogło być. więc nie mów, że to nie partia.

Bardzo trafne określenie nic dodać nic ująć.
CYTAT (piket)
... nic nie znaczy i nic by nie osiągnął gdyby nie zapisał się do pisu. sciana szybka kariera zaczęła się od "dyrektora" u sagatowskiej później word i urząd marszałkowski. genialne dziecko.co chyba w to nie wierzysz. do wszystkiego się nadaje tylko jak widać na niczym się nie zna. ale jest wierny i potulny. a pis takich lubi.chytry

Dalszy opis to właśnie pokrótce opisana kariera Nadbereżnego.
Napisałem Ci kto to jest T.Gunia i teraz już go znasz.Napisałem również o Agacie Maciurzyńskiej z kancelarii prezydenta,która została dyrektorem żłobka bez konkursu bo trzech uszestników wcześniejszego się nie nadawało w/g komisji konkursowej...a o synu Sagatowskiej i wielu innych "misiewiczach"Nadbereżnego nie wspomnę w jego niespełna trzyletniej kadencji.
Teraz przedstaw mi bo jakoś nie kojarzę"misiewiczów"Szlęzaka w jego dwunastoletniej kadencji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2017r. 15:24  
Cytuj
Mówię o sprawie kompaktora i nazwanie tych, którzy mieli czelność pytać - "motłochem".

Mówię o wdrażaniu prywatnych poglądów i zakazie uruchamiania syren 1 sierpnia w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.

Pan Szlęzak przegrał, bo dla niego opinie mieszkańców były g.... warte.

Ostatnie 3 lata jego rządów, to była buta, pycha, arogancja i ignorancja. Uważał się już za takiego intelektualistę, że on ze zwykłymi śmiertelnikami rozmawiał nie będzie....

Kto pamięta, że stwierdził, że w Stalowej nie ma biedy skoro tyle ludzi ma samochody?

Na jego biurku wszędzie leżały jego prywatne książki, całe stosy - których czytaniem tak się szczycił.....robił to w pracy?

Jedyne za co go pochwalam, to postawienie się Frankowskiemu i Nitkiewiczowi.... wielka szkoda, że tą sprawę zdrowiem a potem życiem przypłacił śp. ks Warchoł - wspaniały człowiek.
Oczywiście to nie była wina Szlęzaka. Ja obwiniam za to biskupów z Sandomierza...

I tak podsumowując.... pierwsza kadencja Szlęzaka była dobra. Druga była zastanawiająca. Trzeciej nie powinno było być. Wygrał dlatego, że senator Sagatowska nie była dobrym kontrkandydatem.... nie wspominając o Siembidzie.... - wcześniejszym kontrkandydacie....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 129
Dołączył: 8 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2017r. 19:11  
Cytuj
Te dwa tysiące drwali w tartaku ikei nawet mu nie pomogło wygrac wyborów jezyk

Czy pamietacie ze chciał jeszcze dorzucić na nasz rachunek rampę kolejowa? A ilu ludzi pracuje na tych 30 ostatnich hektarach? Jako zadośćuczynienie wybudwał Ikei zatokę do parkowania, tak tam mało mieli miejsca na parceli. Taki to był pan całą gębą. A jak pomagał synkowi Ewy, albo WSE. To wystarczy żeby zejść.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2017r. 00:23  
Cytuj
CYTAT (mirek777)
Mówię o sprawie kompaktora i nazwanie tych, którzy mieli czelność pytać - "motłochem".

O ile mnie pamięć nie zawodzi to Nadbereżny oskarżył Szlęzaka o ustawienie przetargu na zakup kompaktora a przetarg przygotowywał Piasecki i jak się okazało nie było żadnego ustawiania a Piasecki bardzo pomagał przed wyborami Nadbereżnemu i po wygranej szukał na siłe godnej posadki aż do skutku...Czyżby było to zadośćuczynienie za fałszywe oskarżenie?...ale Piasecki jak nic pasuje na tytuł"misiewicza"nie da się ukryć.
CYTAT (mirek777)
Mówię o wdrażaniu prywatnych poglądów i zakazie uruchamiania syren 1 sierpnia w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.

Na przełomie lat sześćdiesiątych i siedemdziesiątych w czasach głębokiego PRL-u uczono nas o Bohaterach Powstania Warszawskiego i szkoda,że nie wspomniano o rzeczewistych jego skutkach.Jak Bohaterowie i ludność cywilna Warszawy zasługuje na aszacunek pokoleń to organizatorzy powinni być osądzeni bo jako stratedzy powinni przewidzieć co było jasne jak słońce,że będzie to raczej rzeż niż zwycięstwo a Armia Czerwona nie pomoże bo ma inne idee polityczne.I tak naprawdę dopiero Szlęzak otworzył mi oczy.Syreny raczej nie służą do takich celów a pamięć Bohaterów można uczcić inaczej.
CYTAT (mirek777)
Pan Szlęzak przegrał, bo dla niego opinie mieszkańców były g.... warte.

Tak mgiełki,ławka zakochanych,śmietnikoławki,lodowisko.miejskie rowery itp. sztandarowe inwestycje Nadbereżnego na dowód,że słucha opini mieszkańców.Same wydatki bez wpływów do kasy miasta,Po stronie Szlęzaka jest dużo inwestycji przynoszących dochód miastu a i park miejski i park 24.Zarobione wpływy aby można było wydawać.Cytat z pewnego filmu"ludziom trzeba dać wędke a nie rybkę jak będą mieli wędke to rybke złapią sobie sami"
CYTAT (mirek777)
Ostatnie 3 lata jego rządów, to była buta, pycha, arogancja i ignorancja. Uważał się już za takiego intelektualistę, że on ze zwykłymi śmiertelnikami rozmawiał nie będzie....

Natomiast cała kadencja Nadbereżnego to obiecanki,lans przed kamerami i zero realnych pomysłów na przyszłość i tylko zadłużanie miasta ma się bardzo dobrze.
CYTAT (mirek777)
Kto pamięta, że stwierdził, że w Stalowej nie ma biedy skoro tyle ludzi ma samochody?

A czy to nie przekłada się na zamożność mieszkańców.Utrzymanie samochodu kosztuje i na to są pieniądze a na przykład na czynsz ich nie ma.
CYTAT (mirek777)
Na jego biurku wszędzie leżały jego prywatne książki, całe stosy - których czytaniem tak się szczycił.....robił to w pracy?

Żal Ci,że nie przeczytałeś więcej od niego?Jeden relaksuje się czytając w czasie wolnym książki,drugi słucha muzyki itp.Czas wolny może być też w czasie przerwy w pracy.
CYTAT (mirek777)
Jedyne za co go pochwalam, to postawienie się Frankowskiemu i Nitkiewiczowi....

Jest to akurat dowód na wielkie zaangażowanie gospodarza w sprawy miasta.
CYTAT (mirek777)
I tak podsumowując....

Jak na razie cała ta kadencja nic oprócz zadlużenia miastu nie przyniosła a mieszkańcom uciechu w postaci mgielek itp.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 129
Dołączył: 8 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2017r. 01:00  
Cytuj
CYTAT
Armia Czerwona nie pomoże bo ma inne idee polityczne.I tak naprawdę dopiero Szlęzak otworzył mi oczy.Syreny raczej nie służą do takich celów a pamięć Bohaterów można uczcić inaczej.


Apologetyka stosowana zaklopotany Pod koniec zaangażował się natomiast w sprawę ludobójstwa UPA, po za Stalową Wolą.

Dlaczego nie syrenami? Solidaryzujemy się w ten sposób z warszawiakami nękanymi przez Niemców. Oj my wiemy dlaczego "nie".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2017r. 10:16  
Cytuj
CYTAT (Zumbaa!)
Apologetyka

Żeby użyć takiego słowa trzeba znać jego znaczenie a Ty jak widać niestety nie masz pojęcia co ono oznacza.
CYTAT (Zumbaa!)
Dlaczego nie syrenami? Solidaryzujemy się w ten sposób z warszawiakami nękanymi przez Niemców.

A dlaczego syrenami a nie np.wywieszeniem Flag Państwowych?
A dlaczeo przestaliśmy obchodzić Dzień Zwycięstwa nad faszyzmem?Czy to jest komunistyczne święto i dlatego poszło w zapomnienie?
A dlaczego obchodzimy miesięcznice katastrofy rządowego samolotu pod Smoleńskiem zapominając o rocznicy zbrodni tam pomordowanych?
Takich pytań można tworzyć do woli.
CYTAT (Zumbaa!)
Oj my wiemy dlaczego "nie".

Wiem ale nie powiem....może jednak powiedz ja też chciałbym wiedzieć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2017r. 10:29  
Cytuj
Feniks - z Twojego odniesienia wynika tylko tyle, że ślepo popierasz Szlęzaka....

Twoim zdaniem Lucek NA PRAWDĘ nic nie zrobił realnego dla miasta?
cool girl

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2017r. 10:51  
Cytuj
CYTAT (mirek777)
Feniks - z Twojego odniesienia wynika tylko tyle, że ślepo popierasz Szlęzaka....

Od początku wiedziałem,że Nadbereżny jest marionetką i nie ma żadnego pojęcia ani doświadczenia aby piastować taki urząd.Teraz po prawie trzech latach mamy namacalny dowód na jego niekompetencje.Miasto się zadłuża nie ma inwestycji przynoszących korzyści miastu a pieniądze są wydawane na uciechy mieszkańców aby zdobyć ich poparcie nie mylić z zaufaniem.
Nigdy i nikogo na ślepo nie popieram a oceniam realnie po osiągnięciach.
CYTAT (mirek777)
Twoim zdaniem Lucek NA PRAWDĘ nic nie zrobił realnego dla miasta?cool girl

Tak uważam,że Nadbereżny poza tym co wymieniłem wyżej niestety nic realnego dla miasta nie zrobił?
Temat jest o"misiewiczach" wiec może wymień"misiewiczów" Szlęzaka,którymi obsadził intratne stanowiska tak jak Nadbereżny prezes MZK,księgowy PEC,dyrektor Miejskiego Żłobka itp.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2017r. 13:57  
Cytuj
Uważam, że z tym zadłużaniem to przesada.
Oczywiście - super zadowolony nie jestem z jego prezydentury.
Czy jest marionetką?
To zależy czy ślepo wykonuje czyjeś polecenia, czy też niektóre decyzje podejmuje sam, a w niektórych sprawach zasięga rady mądrzejszych od siebie.

Ja tego nie wiem i Ty też.

Ma jeszcze czas. Przyjdzie pora na podsumowanie jego rządów w tym mieście. Jedno jest pewne: nie wyobrażam sobie co by było, gdyby nadal rządził Szlęzak.

Jeśli w kolejnych wyborach pojawi się ktoś wart uwagi nie uwalony po zęby trzonowe goooownem lokalnego kolesiostwa i kręconych wałów.... ktoś, kto nie będzie populistą zbijającym kapitał na krytykowaniu Lucka, tylko człowiekiem z konkretnymi realnymi propozycjami.... kto wie?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 13 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2017r. 14:06  
Cytuj
Mirek777
Napisz o dwóch lub trzech obecnych inwestycjach które wg ciebie zrobione były że względu na wywiazanie się z umowy ..tzw kolesiowi. Jak myślisz które inwestycje powstały tylko dla tego aby się wypłacić komuś kto zainwestowal w kampanii wyborczej
A co do Ślęzak to myślę że nigdy żadna partia nie wracała do tego co było tylko działali. A teraz nie ma sukcesów ale nadal wspomina się... byle nie wracał ten czy tamten.... tamta partia to źle robiła to...
A może trochu odwagi i napisz coś od siebie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2017r. 14:12  
Cytuj
Żłobek
Rondo przy "Biesiadzie"
Połączenie MZK, ZMKS i Inkubatora
Remont Poniatowskiego
Poprawienie ścieżek rowerowych
Rowery miejskie
Otwarcie Huty dla normalnego ruchu
"Wysepki" na przejściach (wbrew krzykowi - pomogły)
Program zgłaszania problemów i uszkodzeń do szybkiego naprawienia

Ale są też nie spełnione obietnice:
- stacja paliw
- mieszkania
- monitoring powietrza


Zobaczymy co będzie dalej.
Na właściwą dyskusję przyjdzie czas przed wyborami.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 13 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2017r. 16:42  
Cytuj
Rondo przy Biesiada .. niewypał z przystankiem zaraz za torami
Połączenie autobusy.. śmiecie.. inkubator... w czym tu dobrze zrobione jest... autobusy puste... śmiecie się walają a inkubator pusty.. nie spełnia swojej misji
Remont poniatowskiego... droga powiatowa... remont się należy jak psu kość
Rowery miejskie.. nabijanie kasy obcemu kapitałowi... to nie są nasze rowery
Otwarcie HSW...haaaa... jechałem tymi drogami...heee... ani jednego auta mniej na COPA...korki jak cholera
Wysepki... Dobre... fakt ale to nie jest inwestycja miejska tylko drogowców ..
Co takiego zgłosiłem i zostało szybko naprawione

Ja to myślę że ogólnie pisząc to tak jak byś się cieszyć i chwali że żona w domu zrobiła obiad dwu dniowy

A może pomyśleć należy nad rozliczeniem przed wyborami z nowych miejsc pracy.
Nie ma pracy... nie ma kasy
Ale by nie było tak wesoło to powiem tak... nie czytasz dziadku mego pytania że zrozumieniem..heee

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2017r. 16:43  
Cytuj
CYTAT (mirek777)

Żłobek
Rondo przy "Biesiadzie"
Połączenie MZK, ZMKS i Inkubatora
Remont Poniatowskiego
Poprawienie ścieżek rowerowych
Rowery miejskie

Żłobek miał być kompleks Żłobek,Przedszkole i Basen a wyszedł żłobek z miejscem dyrektorskim bez konkursu.
Rondo przy "Biesiadzie" to kontynuacja po poprzednikach wcześniej nieudanej zmiany organizacji ruchu na tym skrzyżowaniu
Połączenie MZK, ZMKS i Inkubatorile miasto na tym zyskało a ile na tym stracilo MZK?Czy w związku z połaczeniem zostałyzlikwidowane kierownicze miejsca pracy(jak tak to jakie i ile?) czy zzostaly utworzone dodatkowe?
Remont Poniatowskiego to jak byś nie wiedział to Cię informuję jest zadanie powiatu a nie miasta.
Poprawienie ścieżek rowerowych o ile mi wiadomo to inwestycja tylko na ulicy Wojska Polskiego.Nie jeżdżę po Stalowej Woli rowerem więc nie interesuję się tym do końca ale pamiętam,że miala powstać jakaś ścieżka rowerowa wzdłuż torów.
Rowery miejskie czyli koszty coś jak mgiełki bez możliwości nawet zwrotu kosztów.
CYTAT (mirek777)
Otwarcie Huty dla normalnego ruchu"Wysepki" na przejściach (wbrew krzykowi - pomogły)Program zgłaszania problemów i uszkodzeń do szybkiego naprawienia

Otwarcie Huty zaarażował Szlęzak,który nie chciał tylko dlatego przejąć zniszczonych dróg bo wiedziałże wiąze się to z powaznymi wydatkami i negocjował z HSW ich partycypację w kosztach naprawy i inwentaryzacji instalacji podziemnych.
CYTAT (mirek777)

Ale są też nie spełnione obietnice:
- stacja paliw
- mieszkania
- monitoring powietrza

Wiesz,że dzwonią ale nie wiesz,w którym kościele.Przeciez monitoring powietrza a wyniki można sprawdzić przez internet o każdej porze a co do mieszkań to plany już sa.Jak już ktoś napisał na tym forum"ile trzeba stworzyć papierów aby fundamenty mogły wyjść z ziemi"
A wracając do tematu o ile wzrosło zatrudnienie w Urzędzie Miasta i jego spółkach?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 30 Kwie 2017r. 17:51  
Cytuj
CYTAT
Rondo przy Biesiada .. niewypał z przystankiem zaraz za torami
Połączenie autobusy.. śmiecie.. inkubator... w czym tu dobrze zrobione jest... autobusy puste... śmiecie się walają a inkubator pusty.. nie spełnia swojej misji
Remont poniatowskiego... droga powiatowa... remont się należy jak psu kość
Rowery miejskie.. nabijanie kasy obcemu kapitałowi... to nie są nasze rowery
Otwarcie HSW...haaaa... jechałem tymi drogami...heee... ani jednego auta mniej na COPA...korki jak cholera
Wysepki... Dobre... fakt ale to nie jest inwestycja miejska tylko drogowców ..
Co takiego zgłosiłem i zostało szybko naprawione

Ja to myślę że ogólnie pisząc to tak jak byś się cieszyć i chwali że żona w domu zrobiła obiad dwu dniowy

A może pomyśleć należy nad rozliczeniem przed wyborami z nowych miejsc pracy.
Nie ma pracy... nie ma kasy
Ale by nie było tak wesoło to powiem tak... nie czytasz dziadku mego pytania że zrozumieniem..heee
A CZEGO GO NAZYWASZ dziadkiem?Czyżby Twoja Babke kiedyś repecił?

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 13 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2017r. 20:11  
Cytuj
[/cytat]A CZEGO GO NAZYWASZ dziadkiem?Czyżby Twoja Babke kiedyś repecił?[/cytat]

Tak... skąd wiesz... twoja stara opowiadała jak robiła ... za ... nie będę zdradzał jej tajemnicy do końca... ważne że ty jesteś tego efektem końcowym

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 13 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2017r. 20:13  
Cytuj
Przepraszam za tego rodzaju wpisy ...bale chce pokazać że napisać coś co ma dokuczyc jest nader łatwo... ale jaki to poziom.. zerówka?

Obrażać kogoś łatwo.
Ale bronić władze obecnie panującą obracając innych lub okazywać miłość platoniczna to przesada

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 119
Dołączył: 16 Paź 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2017r. 20:47  
Cytuj
Rowery miejskie - miasto placi za to nie male pieniadze a do tego umow z firma jest na 2 lata. Dodac mozna tylko ze pieniadze z wypozyczania ida do kieszeni firmy wynajmujacej... interes roku smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2017r. 21:06  
Cytuj
CYTAT
Żłobek
Rondo przy "Biesiadzie"
Połączenie MZK, ZMKS i Inkubatora
Remont Poniatowskiego
Poprawienie ścieżek rowerowych
Rowery miejskie
Otwarcie Huty dla normalnego ruchu
"Wysepki" na przejściach (wbrew krzykowi - pomogły)
Program zgłaszania problemów i uszkodzeń do szybkiego naprawienia



Zobaczymy co będzie dalej.
Na właściwą dyskusję przyjdzie czas przed wyborami.


To są inwestycje? A ile tam powstało nowych miejsc pracy? Póki co to widzę koszty i straty a nie zysk dla miasta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 129
Dołączył: 8 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2017r. 22:52  
Cytuj
Feniks - Szrek był apologetą postaw swoich koalicji. A był z każdym byle nie z Polakami. Od PO i SLD doszedł do poziomu Twojego Ruchu, pamietasz?. A skończył w PSL-u przyzwoitki. Taki to był ludzki PAN good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2017r. 23:21  
Cytuj
Zumbaa! już pisałem nie używaj słów,których znaczenia nie znasz więc Ci przytoczę:
CYTAT
Apologetyka (łac. apologeticum, z gr. ἀπολογία) – dział teologii (teologia fundamentalna, której apologetyka jest wymiarem praktycznym) lub literatury zajmujący się obroną wiary, w szczególności chrześcijańskiej, przed zarzutami przeciwników oraz uzasadniający podstawowe prawdy wiary.

To po pierwsze a po drugie czy Szrek podczas pełnienia obowiązków prezydenta naszego miasta był członkiem jakiejkolwiek parti?
Solidaryzowanie się a członkostwo to jednak dwie różne sprawy,do PSL-u wstąpił dopiero po skończonej kadencji.
Wracajmy jednak do tematu bo mocno od niego odbiegamy i robi się to temat Szlęzak kontra Nadbereżny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 129
Dołączył: 8 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2017r. 00:13  
Cytuj
Masz braki współczesne. To słowo ma dokladnie to samo znaczenie, niezaleznie od tego jaki światopogląd uzasadniasz.

Anty-religijne prądy postmodernistyczne juz od stu lat stały się substytutem religijnosci dla swoich wyznawców. Nawet tutaj to prześwituje w pokracznych wypowiedziach antyklerykalnych. Tak musiało się stać bo wszystkie platformy postmodernistycznego światopoglądu zajmują się zwalczaniem Chrześcijaństwa , musiały więc wejść na supernatural poziom dyskusji.

Masz trochę do uzupełnienia....
https://www.youtu(...)-ymtPjLS" TARGET="_blank">
https://www.youtu(...)-ymtPjLS

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 129
Dołączył: 8 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2017r. 00:17  
Cytuj
Znany Misiewicz z czasów Szreka?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »