NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Karmienie piersią w miejscach publicznych,
Posty: 327
Dołączył: 13 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2017r. 22:05  
Cytuj
Co sądzicie o karmieniu piersią w miejscach publicznych?
Czy w Stalowej Woli są takie miejsca oprócz śmierdzącego pomieszczenia w Tesco i Vivo, gdzie stoi brudny materiałowy fotel obok "kibla"? Gdzie można nakarmić dziecko bez głupich obrażających komentarzy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2017r. 22:05  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 185
Dołączył: 30 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2017r. 22:11  
Cytuj
Ja w tesco karmiłam na ławce obok ccc ( nie ma już tych ławek ) i wszędzie gdzie była potrzeba karmiłam. z tym , że robiłam to dyskretnie poprostu wszystko było tak okryte żeby dziecko mogło zjeść a żeby inni nie czuli się urazeni oglądaniem golej piersi. Zresztą ja sama bym się źle czuła wywalajac całą pierś na wierzch.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Maja 2017r. 22:11  
Cytuj
Zrób focie aparatem i świadka i po sprawie. Nie wyobrażam sobie żeby światłe forum walczące z wykluczeniem nie chciało opublikować takiego buractwa :-) Środa i Szczuka pierwsza sie zaangazuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 56
Dołączył: 18 Wrz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2017r. 07:13  
Cytuj
CYTAT
Ja w tesco karmiłam na ławce obok ccc ( nie ma już tych ławek ) i wszędzie gdzie była potrzeba karmiłam. z tym , że robiłam to dyskretnie poprostu wszystko było tak okryte żeby dziecko mogło zjeść a żeby inni nie czuli się urazeni oglądaniem golej piersi. Zresztą ja sama bym się źle czuła wywalajac całą pierś na wierzch.

JA też swoje dziecko karmiłam tak by inni nie widzieli gołej piersi i też robiłam to w każdym miejscu jeżeli moje dziecko tego potrzebowało, bo nie oszukujmy się-pokoje w centrach handlowych to jakiś koszmar. Mój mąż jak i wiele z moich znajomych uważa że karmiąca matka to piękny widok. Niestety zdarzyło się że od starszych pań usłyszałam że jestem "bezwstydnicą" bo pomimo zasłonięcia i cycka i ssącego dziecka pieluszką miałam czelność obrazić uczucia estetyczne pań. No kto jak kto ale kobieta to chyba powinna zrozumieć. Szczerze mówiąc miałam w nosie to co tam burczą o mnie i dalej karmiłam dzieciaka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2017r. 07:21  
Cytuj
Wkurza mnie takie podejście, że kobieta karmiąca dziecko piersią jest bezwstydna czy, że karmienie piersią jest obrzydliwe. Jednak jak na plakatach są półnagie kobiety to już nikogo nie oburza. Mam dwoje dzieci i karmiłam piersią wtedy, kiedy dziecko tego potrzebowało i nie uważam, żeby to było coś złego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2017r. 10:35  
Cytuj
I tyle w temacie, każdy mleko ssał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 31 Maja 2017r. 10:55  
Cytuj
No przepraszam. A to, że każdy ma potrzeby fizjologiczne, to znaczy, że ma za przeproszeniem szczać bezwstydnie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Maja 2017r. 11:21  
Cytuj
Ty to zamilcz, co innego jak wywalisz swojego fallusa na widok publiczny a co innego jak matka karmi dziecko w sposób dyskretny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2017r. 11:41  
Cytuj
No a gdzie niby taka kobieta ma nakarmić dziecko ? W śmierdzącym kiblu ? Za rogiem gdzie żule szczaja ? Sami sobie jedzcie w takim miejscu. Wrażliwe oczy sie znalazły pierś ich przeraża. Masakra

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1260
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Maja 2017r. 15:32  
Cytuj
Jaki pustostan trzeba mieć w łebie aby mieć czelność krytykować matkę karmiąca swoje dziecko w miejscu publicznym ....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
kkz
kkz
kkz
Posty: 21
Dołączył: 19 Paź 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2017r. 15:44  
Cytuj
Jak dla mnie to normalne, że karmią w miejscach publicznych, ale zdecydowanie wole jak robią to dyskretnie. Przykryją pielucha itp, niż cały cyc na wierzchu. Po prostu.. nie że mnie to obrzydza czy coś, tylko wydaję mi się, ze piersi nie musi oglądać każda osoba przechodząca.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2017r. 15:54  
Cytuj
Mariusz 100% racji. Nic dodac nic ujac. Takie czasy ze wsxechobecne rozneglizowanie jest w porzadku ale juz jak ktos dba o swoje dziecko to jest pase.
Ja proponuje osobom ktorym to nie pasuje odezwac sie predzej do grupy wyrostkow ktorzy przy weekendzie chleja na placach zabaw. Niech im zwroca uwage zeby nie oszczywali wszystkiego wkolo - znajdzie sie na tyle odwagi? Ze co? Ze wtedy na policje? To zadzwon na policje jak zobaczysz matke karmiaca dziecko a jej daj spokoj. Panowie z komendy na pewno zareaguja - w stosunku do zglaszajacego uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Maja 2017r. 16:19  
Cytuj
CYTAT
. Niech im zwroca uwage zeby nie oszczywali wszystkiego wkolo

nie będą mieć odwagi, łatwiej zwrócić uwagę matce.

CYTAT
Takie czasy ze wsxechobecne rozneglizowanie jest w porzadku

Jak by wystawiła cycka dla parady to co poniektórym popuściły by zwieracze ze szczęściaumiech

CYTAT
Ja proponuje osobom ktorym to nie pasuje
po prostu nie patrzeć, to takie łatwe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 185
Dołączył: 30 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2017r. 16:38  
Cytuj
Skoro małe dziecko nie powinno jeść z piersi publicznie, to niech wszyscy, którzy to krytykują i czują się urazeni tym widokiem niech nie jedzą zapiekanek, hot-dogow itp badziewia publicznie, bo obrażają tym widokiem innych. Dziecko nie może jeść to ty tez nie jedz. Oko za oko. Tyle w temacie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Maja 2017r. 16:54  
Cytuj
CYTAT
Jak dla mnie to normalne, że karmią w miejscach publicznych, ale zdecydowanie wole jak robią to dyskretnie. Przykryją pielucha itp, niż cały cyc na wierzchu. Po prostu.. nie że mnie to obrzydza czy coś, tylko wydaję mi się, ze piersi nie musi oglądać każda osoba przechodząca.


Mamy NIGDY nie robią tego na pokaz. O paradach gejów nie słyszałam żeby krytykowano roztańczone męskie pośladki na widoku z gustowną obrożą na szyi. Nie ze mnie to napawa dumą czy coś, tylko wydaje mi się, ze nie musi tego oglądać każda przechodząca osoba i dzieci cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Maja 2017r. 17:17  
Cytuj
CYTAT
No przepraszam. A to, że każdy ma potrzeby fizjologiczne, to znaczy, że ma za przeproszeniem szczać bezwstydnie?


A dlaczego szczanie porównujesz do jedzenia? Od kiedy do jedzenia mają być wydzielone miejsca?

CYTAT


Mamy NIGDY nie robią tego na pokaz. O paradach gejów nie słyszałam żeby krytykowano roztańczone męskie pośladki na widoku z gustowną obrożą na szyi. Nie ze mnie to napawa dumą czy coś, tylko wydaje mi się, ze nie musi tego oglądać każda przechodząca osoba i dzieci cool girl


Ta jak wyskoczy z porównaniem to ręce opadają.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Maja 2017r. 17:32  
Cytuj
Kobietom to nie przeszkadza Jędrusiu. Mamy podejrzenia graniczące z pewnością cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 31 Maja 2017r. 23:22  
Cytuj
CYTAT
Ty to zamilcz, co innego jak wywalisz swojego fallusa na widok publiczny a co innego jak matka karmi dziecko w sposób dyskretny.


No chwileczkę. Ale my tu nie mówimy o dyskrecji ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2017r. 23:27  
Cytuj
Kiedy Ja karmiłam piersią dziecko, pod klatką policja stała jak słup soli i patrzyła. Moim zdaniem jeśli dziecko potrzebuje to każde miejsce jest dobre. A jeśli ktoś jest brzydliwy niech nie patrzy. Faceci mają najwięcej do powiedzenia ale doić pierś kobiety to pierwsi, a jak dziecko to fuj, ble idz babo do skansenu!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Cze 2017r. 00:24  
Cytuj
Pojecie dyskrecji jest względne, popatrzmy dla przykładu na galopujące po ulicach szwedzkie feministki. Dyskretnie uzewnętrznione odchylenie? Nie musimy patrzeć, niech sobie galopują.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 12 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2017r. 08:45  
Cytuj
CYTAT
Co sądzicie o karmieniu piersią w miejscach publicznych?
Czy w Stalowej Woli są takie miejsca oprócz śmierdzącego pomieszczenia w Tesco i Vivo, gdzie stoi brudny materiałowy fotel obok "kibla"? Gdzie można nakarmić dziecko bez głupich obrażających komentarzy?
Ja uważam,że nikogo nie powinno dziwić ani obrzydzać widok karmiącej matki.Inna sprawa to niema wyznaczonych miejsc żeby bez stresowania się mogła nakarmić dziecko,wystarczyłby jakiś parawan i krzesło.Natomiast nie podoba mi się jak niektórzy rodzice biorą dziecko żeby się wypróżniło np.na chodniku,parkingu,trawniku itd.Rozumiem że dziecko nie utrzyma,ale można to zrobić dyskretnie lub przebrać dziecko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 12 Cze 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2017r. 22:23  
Cytuj
mlotek:szok:Ja nie wiem gdzie podziać wtedy wzrok. Szczerze to wystarczy tylko pieluszka tetrowa żeby zasłonić tą pierś. Nie chodzi tu o to, że jestem jakaś nietolerancyjna, ale osobiście obrzydzają takie panie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2017r. 00:15  
Cytuj
Kobieta karmiąca swoje dziecko to jeden z najpiękniejszych widoków.

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 11 Lut 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2017r. 07:20  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Co sądzicie o karmieniu piersią w miejscach publicznych?
Czy w Stalowej Woli są takie miejsca oprócz śmierdzącego pomieszczenia w Tesco i Vivo, gdzie stoi brudny materiałowy fotel obok "kibla"? Gdzie można nakarmić dziecko bez głupich obrażających komentarzy?
Ja uważam,że nikogo nie powinno dziwić ani obrzydzać widok karmiącej matki.Inna sprawa to niema wyznaczonych miejsc żeby bez stresowania się mogła nakarmić dziecko,wystarczyłby jakiś parawan i krzesło.Natomiast nie podoba mi się jak niektórzy rodzice biorą dziecko żeby się wypróżniło np.na chodniku,parkingu,trawniku itd.Rozumiem że dziecko nie utrzyma,ale można to zrobić dyskretnie lub przebrać dziecko.


A jak mam rozumieć to zeby przebrać dziecko ? Mam poczekać aż dziecko sie zesika w przyslowiowe majtki i dopiero potem je przebrać ? Ja nie mam z tym problemu kiedy dziecko chce siku i zrobi gdzies za krzaczkiem. Bardziej obrzydza mnie kiedy Widze pijanego goscia lejacego na ścianę garażu czy bloku. Ale to juz zupełnie inny temat ...

Życie jest łatwiejsze niż się wydaje. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego, co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 22 Marz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2017r. 07:33  
Cytuj
Przecież można udać się w ustronne miejsce, czy przykryć dziecko czymś, a nie wywalić cyca, ktory podczas karmienia dodatkowo nie jest okazem piękna i manifestować wszystkim swoje przekonania. Wszystkie skrajności sa zle, a to jest moment intymny. Tak, jestem kobietą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »