NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Co i gdzie kupujecie do palenia na grillu ,
Posty: 809
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2017r. 09:20  
Cytuj
Czym palicie w swoich grillach? Gdzie kupujecie węgiel drzewny czy inny do palenia materiał.
W marketach jest strasznie drogo, na allegro też. Gdzie kupić jakieś większe worki z czymś do palenia, bo mała paczuszka za ok. 7 zł to spory wydatek.

Jakieś rady?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2017r. 09:20  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2017r. 10:37  
Cytuj
tani węgiel czy brykiet słabo se pali,w tamtym roku dobre były z biedronki i Lidlaok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2017r. 11:14  
Cytuj
A ile tego potrzebujesz, że z 7zł robi się drogo za tą przyjemność?
Jak potrzebujesz więcej to zamów u producenta, w bieszczadach jest ich sporo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 809
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2017r. 11:22  
Cytuj
często jeżdżę na działkę, przychodzą znajomi, często się grilla odpala i ekonomiczniej byłoby mi kupić kilka większych worków na cały sezon
Kupuję własnie w Lidlu i Biedronce, ale taka paczka to tylko strzeli umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 7 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2017r. 11:37  
Cytuj
Gdyby ktoś był w Bieszczadach, w okolicy Dołżycy w kierunku Cisna po lewej stronie jest wypał węgla drzewnego, kupuje się w dużych worach od ludzi którzy go wypalają, ( radzę nie podawać ręki na przywitanie chyba że ma się mydło i wodę)ale węgiel pierwsza klasa, lepszego nigdy nie udało mi się kupić, jak będę na pewno kupie ponownie te z marketów to kpina w porównaniu tamtym węglem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 119
Dołączył: 16 Paź 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Cze 2017r. 11:45  
Cytuj
znowu wracacie do praktyk wrzucania postow do naabijania odwiedzin?

Moderowano przez: magpie
Ktoś zadał pytanie, ktoś odpowiada. Jak nie masz nic ciekawego na ten temat do powiedzenia, nie zabieraj głosu w dyskusji

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Cze 2017r. 12:02  
Cytuj
Sklep Cezar od 5 do 7zl paczka 5kg
Biedronka 7zl paczka 5kg

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 5 Marz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2017r. 12:22  
Cytuj
wydaje mi się ze w Bierdronce jest 2,5 kg za 7 zł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Cze 2017r. 12:34  
Cytuj
A moze 2.5 kg

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 902
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2017r. 13:07  
Cytuj
To ile tego wegla sypiesz. Ja z jednego worka to przynajmniej 4 razy odpale grila i jedzenia zawsze jest az nadto. Wychodzi jakies 2 zl na jedno rozpalenie. To chyba nie jest jakos duzo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 809
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2017r. 13:22  
Cytuj
starcza mi jeden worek na 2, góra 3 razy, ostatnio grilowalismy w czwartek, sobote, niedziele i dziś znowu przychodzi rodzina. Znajomi chętnie odwiedzają, w blokach goraco, a na ogrodzie przyjemnie, przynoszą mięcho, kiełbasę, szaszłyki i grill leci na okragło. W niedzielę trzeba było dosypywac trzy razy, co ja będe rodzinie zabraniac wypoczywac, więc jakiś wegiel by się przydał w większej ilości póki sezon trwa.

Stąd moje pytanie, bo może ktoś wie gdzie sprzedają w większych workach i wychodzi taniej, bo jak w żarze piekli ziemniaki to trzeba zrobić większa górkę żaru...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 5 Marz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2017r. 13:23  
Cytuj
Nie wiem jak u was ale mi jedna paczka starcza na 3 grille to trochę mało. Chętnie bym kupiła coś większego na cały sezon umiech Da się gdzieś taki duży worek kupić?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 10 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Cze 2017r. 13:26  
Cytuj
co roku przywożę dwa worki po ok. 50 litrów za 20zł. węgiel supergood ten z biedry czy lidla się nie umywa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Cze 2017r. 20:42  
Cytuj
CYTAT
starcza mi jeden worek na 2, góra 3 razy, ostatnio grilowalismy w czwartek, sobote, niedziele i dziś znowu przychodzi rodzina. Znajomi chętnie odwiedzają, w blokach goraco, a na ogrodzie przyjemnie, przynoszą mięcho, kiełbasę, szaszłyki i grill leci na okragło. W niedzielę trzeba było dosypywac trzy razy, co ja będe rodzinie zabraniac wypoczywac, więc jakiś wegiel by się przydał w większej ilości póki sezon trwa.

Stąd moje pytanie, bo może ktoś wie gdzie sprzedają w większych workach i wychodzi taniej, bo jak w żarze piekli ziemniaki to trzeba zrobić większa górkę żaru...



to dobrze ze przynoszą ci zarcie bo jakbys jeszcze cos do jedzenia miał kupic to byś sie chyba załamał jak węgiel za 2 zł na rozpalenie to spory wydatek. Masakra....

Moderowano przez: sm
2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne
2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Cze 2017r. 09:25  
Cytuj
węgiel używaj tylko do rozpalenia potem dawaj tylko brykiet wyższa temperatura i dłużej trzyma żar,na samy węglu to długo nie pociągnieszok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 199
Dołączył: 20 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Cze 2017r. 09:48  
Cytuj
Jeśli węgiel drzewny to tylko z drewna bukowego, tradycyjnie wypalany w retortach, ten bieszczadzki pierwsza klasa. W marketach jest badziewie sprowadzane z Niemiec.

Żaden brykiet.

Osobiście preferuję ognisko umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2017r. 23:10  
Cytuj
Ja ostatnio wiele rzeczy gotowych kupuje w supermarketach np. wołowina marynowana, szaszłyki itp. Ale wiele gadżetów do ułatwienia grilowania zawsze znajduje w sklepie, gdzie zawsze szybko i w dobrej cenie mam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »