NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Pluskwy w naszym mieście !,
Posty: 12
Dołączył: 2 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2017r. 22:19  
Cytuj
Niestety okazało sie ze u mnie w bloku sa trzy mieszkania konkretnie zapluskwione . Jakby tego było mało jestem akurat pomiędzy dwoma potluczony po lewej melina , po prawej żul brudas .... sciana
Zobaczymy co na to MZB zapytanie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2017r. 22:19  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 14 Sie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2017r. 10:50  
Cytuj
Od 6 lat mieszkam w Stalowej Woli. Podobno robactwo to ogromny problem tego miasta, bloki, przedszkola itp. mają to świństwo. Nawet nasze dzieci mogą to przynieść w plecaku do mieszkania.
"Najlepsze" jest to, że pochodzę ze wsi, NIGDY nie słyszałem tam nic o żadnych robalach w domach. Nieraz spotkałem się z komentarzami typu "a ze wsi jesteś, haha" itp. chociaż nigdy się tego nie wstydziłem i nadal nie wstydzę. Ale powiem Wam, że dopiero w tym mieście jest SYF jakich mało!!! Karaluchy, pluskwy!!!! "Miastowi" wielce głowy wysoko noszą a skąd niby ten cały brud, te robale??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 29 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2017r. 13:14  
Cytuj
Nagłośnienie tego było by dobrym rozwiązaniem, żeby chociaż ludzie zaczęli sprawdzać czy maja to dziadostwo. Ja w rozmowie ze spółdzielnią usłyszałam komentarz od pani tam pracującej, że WYOLBRZYMIAM PROBLEM! Zabrakło mi wtedy języka w buzi. Naprawdę. Ciekawe co by powiedziała jakby to gowno się u niej w domu znalazło.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2017r. 13:22  
Cytuj
Jakbyś jej przyniosła w pudełku i otworzyła żeby się rozlazło, to ona by wyolbrzymiła problem.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 14 Sie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2017r. 14:44  
Cytuj
Szok! Jakie podejście do osoby, która dokonuje opłat za mieszkanie i dzięki której ta pani ma pracę w Spółdzielni. Nawet 1 pluskwa to już jest za dużo. Jak można wyolbrzymiać problem poprzez mówienie o nim???
A swoją drogą może ta pani to jedna z tych, które się już przyzwyczaiły do robactwa w swoim domu???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 29 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2017r. 15:51  
Cytuj
Szkoda słów dla tej pani, może kiedyś i ją niechciani lokatorzy odwiedzą wtedy będzie myślała realnie, a nie błaho bo przecież jej to nie dotyczy i musi wysłuchiwać ludzi, którzy starają się nie bagatelizować problemu. Chylę czoła, że chociaż wystosowała ogłoszenia na klatki. Problem w tym, że niema konkretnej wzmianki o PLUSKWACH tylko o robactwie w bloku. Echh

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 26 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2017r. 17:06  
Cytuj
Jezeli pluskwy beda sie rozprzestrzeniac tak jak do tej pory to i do tej bagatelizujacej pani ze spoldzielni wczesniej czy pozniej trafia. Nie wiem dlaczego spoldzielnie z tym nie walcza, maja srodki chocby z funduszu remontowego, przeciez to jest wazniejsze niz np plytki w piwnicy.
Wspolczuje osobom zwlaszcza tym ktore maja dzieci i musza mieszkac w zapluskwionych mieszkaniach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 459
Dołączył: 4 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 14 Sie 2017r. 21:14  
Cytuj

Moim zdaniem, Stalowa Wola to generalnie brudne miasto.
Nie mam dobrej opinii o tej miejscowości.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 26 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2017r. 22:34  
Cytuj
Mieszkałem przez 5 lat w Szczecinie (karaluchy i mrówki faraonki) i 3 lata w Gdyni (szczury wielkości kotów) oraz rok w Łodzi (pluskwy i karaluchy) i sorry ludzie, ale Stalowa to najczystsze miasto z tych trzech, taka prawda.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 21 Sie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2017r. 18:04  
Cytuj
A czy ktoś jakoś się tego pozbył? Coś pomogło? Bo walka z pluskwą jest bardzo ciężka, może komuś się udało? Środki zakupione na własną rękę słabo działają, może jest jakaś skutecznie zajmująca się tym firma? Proszę o odpowiedzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 7 Cze 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2017r. 20:04  
Cytuj
Ok. 3 lata temu spryskane mieszkanie dwa razy do dziś spokój. Robił to gościu od dezynfekcji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 4 Sie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2017r. 22:56  
Cytuj
W pewnym sklepie meblowym tez sa a szczegolnie w lozkach i wersalka juz nie jedna osoba kupila wersalke a tu w srodku pluskwy!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 23 Paź 2012r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Sie 2017r. 23:02  
Cytuj
CYTAT
W pewnym sklepie meblowym tez sa a szczegolnie w lozkach i wersalka juz nie jedna osoba kupila wersalke a tu w srodku pluskwy!!!


Potwierdzam, tez miałem taki przypadek. Nigdy więcej tam nic nie kupię.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
jsz
jsz
jsz
Posty: 6
Dołączył: 6 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2017r. 23:19  
Cytuj
Co to za sklep? Mysle ze warto takie informacje zamieścić na forum a kierownictwo sklepu poinformować o takich sytuacjach 😐

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 23 Paź 2012r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Sie 2017r. 23:21  
Cytuj
CYTAT
Co to za sklep? Mysle ze warto takie informacje zamieścić na forum a kierownictwo sklepu poinformować o takich sytuacjach 😐


Nie chcę podawać nazyw sklepu, bo właściciel Meble OK by nie był zadowolony.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 4 Sie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2017r. 01:04  
Cytuj
Ja rowniez. Ale pomyslcie o zaniedbanych osiedlach i znajdujacych sie kolo nich sklepach Meblowych

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 809
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2017r. 11:02  
Cytuj
a nie wiecie czy na osiedlu Śródmieście są jakieś pluskwy czy karaluchy, prusaki? bo kurcze gdzie kupic mieszkanie jak tak zle jest?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 26 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2017r. 14:24  
Cytuj
Trzeba też uważać przy zakupie materaców do łóżek bo często się zdarza, ze klientowi materac nie odpowiada i po tygodniu, dwóch użytkowania materac wraca do sklepu czy producenta. A przez ten czas może mieć już nieproszonych gości w środku.
Zakup mieszkania w obecnym czasie w Stalowej przypomina trochę pole minowe, kupić mieszkanie w bloku, który jest cały zapluskwiony i męczyć się z tym dziadostwem nie wiadomo jak długo to koszmar, z drugiej strony ani właściciel ani sąsiedzi zapewne nie przyznają się, że mają pluskwy. Najlepiej chyba sprawdzać w spółdzielni czy w danym bloku ten problem występuje czy nie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 5 Marz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2017r. 15:31  
Cytuj
nikt ci nie przyjmie do sklepu uzywanego materaca po 2 tygodniach, sklepy nie musza przyjmowac rzeczy spowrotem, tylko w przypadku zakupu internetowego maja taki obowiazek, z tym ze towar ma byc nieuzywany i nieotwarty, najczęsciej materace sa zafoliowane, ja jak kupowalam tak było i folie trzeba było zerwać, grubą bardzo i szczelną
jak przyjmie sklep t jego dobra wola

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 26 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2017r. 16:19  
Cytuj
Jest cos takiego jak reklamacja, Sam wymienialem materac niedawno wlasnie po dwoch tygodniach I to na calkiem inny model, gdyz byl calkiem inny niz ten co wyprobowywalem przy kupnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 12 Sie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2017r. 19:35  
Cytuj
Ja tez sie zmagam z problemem jakim sa pluskwy. Maz zamowil na allegro myjke parowa raz w tygodniu maz pryska ta para od 3 tygodni znalazl maz 1 martwa pluskwe i na tym koniec NARAZIE ODPUKAC W NIEMALOWANE!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 16 Lis 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2017r. 21:18  
Cytuj
Myjka parowa spoko... ale trzeba wyprać wszystkie rzeczy w temperaturze 60 stopni C. Poza tym dokładnie przepatrzeć listwy, rozkręcić gniazdka, wszelkie ubytki w ścianach dokładnie przejrzeć. Miałem pluskwy i pozbyłem się ich. Da radę ale trzeba robić wszystko dokładnie od deski do deski. Sprawdź też pod obrazami jeżeli takowe posiadasz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 24 Sie 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2017r. 22:29  
Cytuj
u mnie w routerze siedziały
i przechodziły przez sciane od sąsiada przy rurkach co.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »