NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4
Czy Antoni donosił na kolegów?,
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Sie 2017r. 07:11  
Cytuj
CYTAT



To jak piszesz pokazuje jak ciebie prowadzi twój oficer ;-) To co piszesz pokazuje, że jest coś na rzeczy, a ty dostałeś rozkaz by to umniejszać. Tomasz Piątek przedstawił konkretne fakty. Wystarczy się do nich odnieść.

A jeśli chodzi o jego pro- to wolałbym żeby był pro-Polski.


Andrzejku przeanalizuj życie Macierewicza w 3RP i weź mi wytłumacz kiedy Antek działał na korzyść Rosji. Na początku lat dziewięćdziesiątych stworzył ( na mocy uchwały sejmowej autorstwa Korwina) listę agentów SB wśród osób publicznych. Chodziło o to żeby właśnie ruskie służby będące dysponentem tych materiałów ( SB raportowała o wszystkim NKWD a WSW GRU) , nie szantażowały ludzi zamieszanych we współpracę z komunistycznym wywiadem i kontrwywiadem. Partie gdzie ta agentura przeważała ( ówczesne SLD , UD , PSL a nawet KLD ) wytoczyły najcięższe działa przeciwko Antoniemu. To wtedy właśnie Macierewicz nadepnął na ogon ludziom wprost powiązanym z Moskwą. Gdzie tu jest pro-rosyjskosc? Ujawniając agenturę pozbawił możliwości szantażu właśnie ze strony Rosji. Jaki agent denuncjuje swoich kolegów po fachu? zaklopotany
O tym że dzięki niemu jednostka GROM nie została rozwiązana ( po wykonaniu operacji Most) jest również sporo w sieci. Min. dzięki niemu mamy dziś powód do dumy i chwały wśród sojuszników z NATO.
Kiedy PiS objął stery w 2005 Macierewicz wziął się za najtrudniejszą ( wielu twierdziło że niewykonalną) rzecz w historii 3RP - likwidację długiego ramienia Moskwy =WSI. Znowuż zrobił coś czego się nikt nie odważył , albowiem żołnierze i agenci wojskówki byli bezkarni, a ich możliwości były wprost ogromne. W Radach Nadzorczych Polsatu i TVN zapanował blady strach albowiem Walter , Wejchert czy Solorz pierwsze pieniądze mięli właśnie z wojskowych źródeł. Stąd to ujadanie i morze kłamstw pod adresem Antka. I znowu pytanie: jaką Putin miałby korzyść z zerwania wieloletniej "współpracy" z wojskówką? A była to współpraca bardzo owocna.
Kwestia następna wywalanie starych szkolonych właśnie w Moskwie oficerów. W jaki sposób jest to na korzyść Rosji. Ich miejsce zastępują ludzie wolni od takich zależności i bardzo dobrze że tak jest. Trzeba było właśnie Macierewicza , żeby ktoś to w końcu zrobił. Mękolenie o utracie zaufania sojuszników można sobie puścić płazem.

Książkę pana Piątka traktuje jako żart , ponieważ Antek nie zrobił nigdy nic co byłoby w interesie Rosji. Wręcz przeciwnie wszystko co robi ( zakup sprzętu , obecność wojsk USA) świadczy o jego antyrosyjskosci. Tym samym podważam główną tezę tej książki jako niedającą się logicznie obronić. Ba zaryzykuję stwierdzenie że cała kampania przeciwko Antoniemu jest sterowana i opłacana właśnie ze Wschodu. Sądzę że gen. Dukaczewski może kiedyś uchyli rąbka tajemnicy. Po dobroci albo w torturach.smiech2

Muszę się zgodzić z tym że pro amerykański nie zawsze znaczy pro polski. Błędem polityków PiS jest właśnie ta bezwzględna miłość do Ameryki. Polska powinna nauczyć się od Orbana , jak lawirować w trudnej rzeczywistości geo-politycznej. W każdym razie robienie zarzutu człowiekowi , który liże stopy wujka Sama , że jest człowiekiem Putina świadczy o kompletnym niezrozumieniu tematu. Tak to świadczy o tobie Andrzejku .umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2017r. 07:11  
Cytuj

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Sie 2017r. 10:44  
Cytuj
CYTAT
Andrzejku przeanalizuj życie Macierewicza w 3RP i weź mi wytłumacz kiedy Antek działał na korzyść Rosji. Na początku lat dziewięćdziesiątych stworzył ( na mocy uchwały sejmowej autorstwa Korwina) listę agentów SB wśród osób publicznych. Chodziło o to żeby właśnie ruskie służby będące dysponentem tych materiałów ( SB raportowała o wszystkim NKWD a WSW GRU) , nie szantażowały ludzi zamieszanych we współpracę z komunistycznym wywiadem i kontrwywiadem. Partie gdzie ta agentura przeważała ( ówczesne SLD , UD , PSL a nawet KLD ) wytoczyły najcięższe działa przeciwko Antoniemu. To wtedy właśnie Macierewicz nadepnął na ogon ludziom wprost powiązanym z Moskwą. Gdzie tu jest pro-rosyjskosc? Ujawniając agenturę pozbawił możliwości szantażu właśnie ze strony Rosji. Jaki agent denuncjuje swoich kolegów po fachu?


No tak to zrobił, że do dziś (wg. wielu) nadal są szantażowani. Taki, który ma rozkaz wysypania tych, którzy sie nie spisują i są nieprzydatni. Jaka pewność, że "spalił" wszystkich a nie poświecił wielu by pozostałych zastraszyć? Żadna. Analiza jest błędna z założenia gdy bardzo sie wierzy w teorię i ona wyznacza kierunek analizy.

CYTAT
O tym że dzięki niemu jednostka GROM nie została rozwiązana ( po wykonaniu operacji Most) jest również sporo w sieci. Min. dzięki niemu mamy dziś powód do dumy i chwały wśród sojuszników z NATO.
Kiedy PiS objął stery w 2005 Macierewicz wziął się za najtrudniejszą ( wielu twierdziło że niewykonalną) rzecz w historii 3RP - likwidację długiego ramienia Moskwy =WSI. Znowuż zrobił coś czego się nikt nie odważył , albowiem żołnierze i agenci wojskówki byli bezkarni, a ich możliwości były wprost ogromne. W Radach Nadzorczych Polsatu i TVN zapanował blady strach albowiem Walter , Wejchert czy Solorz pierwsze pieniądze mięli właśnie z wojskowych źródeł. Stąd to ujadanie i morze kłamstw pod adresem Antka. I znowu pytanie: jaką Putin miałby korzyść z zerwania wieloletniej "współpracy" z wojskówką? A była to współpraca bardzo owocna.


Źle by sie stało gdyby rozwiązano GROM, nie wiem jaka w tym jego zasługa. Poczytam ;-)
Likwidacja WSI skończyła się kolejnym "spaleniem" wielu agentów. Zostały spalone siatki w Afganistanie. Oni nie współpracowali z Ruskimi. Po tej likwidacji powstał raport a później aneks i to fajny straszak. Przeczytałem, że nawet nasz Prezydent Duda jest nim szantażowany. Wcześniej rzekomo szantażowany był Komorowski. Co więc stworzył Macierewicz?

Książkę możesz traktować jak chcesz twoje prawo i twoja sprawa. Ja to widzę tak jak napisałem na początku. Jesteś zaślepiony. Czy jesteś ślepy czy masz w tym interes to mam to gdzieś. Zastanawiające jest natomiast twoje zachowanie. Po wielu tygodniach ciszy bardzo się uaktywniasz w obronie Antka. Twoje argumenty są żałosne, a o konkretach z książki Piątka piszesz, że to żart.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Sie 2017r. 13:07  
Cytuj
Widzisz Andrzejku mój oficer prowadzący rzuca mnie do różnych zleceń. Nie mam czasu żeby obstawiać to forum 7 dni w tygodniu.umiech

Książka pana Piątka nie da się obronić logicznie. I ty też nie potrafisz tego wybronić. Na pytanie jak Macierewicz miał się wysługiwać Siemonowi Mogilewiczowi/ Putinowi nagle wszyscy milkną.
I co sprowadzając wojska amerykańskie też po cichu dogadał to z Wołodią? zaklopotany
Wierząc w te brednie ( za sowieckie srebrniki) sam po trosze stawiasz się w roli ruskiego szpiona. Macierewicz ma bardzo dużo wad , ale z całą pewnością nie jest na usługach Putina. Stawiam na to cały moj majątek, i nazywam cepem każdego kto te głupstwa rozpowszechnia. Tak to bywa jak TVN zastępuje myślenie. A i jak będziesz sprawdzał w google o GROM/ operację Most sprawdź od razu przeszłość twórców Polsatu i TVN ( nazwiska wymieniłem w poprzednim poście). Pewnie na to lejesz bo jak fakty nie pasują do rzeczywistości to tym gorzej dla faktów, nieprawdaż?umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Sie 2017r. 13:29  
Cytuj
Andrzej_2.0 z kim Ty próbujesz dyskutować?
Z dyżurną trójką na forum stalowegomiasta? EdoZChabzin,mirek777,Pelele trzech wspaniałych brakuje co prawda czterech ale ci sobie dają rade i zleceniodawcy są bardzo zadowoleni.Pierwszy wierzy w nieomylność pewnej grupy i broni ich racji choć nie zawsze pomyśli,że każda opcja tworzy fakty pod siebie a On ich broni jakby to wszystko przeżył i w tym uczestniczył i nie dopuszcza myśli,że mogło być inaczej.Drugi swoje wiadomości czerpie z piosenek a trzeci to taki przydupas tych dwóch co im przytakuje.
Ps.
Jak na razie dwóch już dyżuruje a trzeci mirek777 zaspał ale niedługo się odezwie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Sie 2017r. 14:28  
Cytuj
Nie zaspał tylko jest zadaniowany do innych rzeczy. Zresztą mamy wewnętrzny grafik służb i dzisiaj jest moja zmiana. uśmiech


Jak można poważnie traktować człowieka , który twierdzi że po 1945 komuniści objęli władzę w Polsce w demokratyczny sposób.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2017r. 16:20  
Cytuj
kamieni kupa w głowie, nadmiar przyswojonej propagandy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2017r. 17:16  
Cytuj
czy macierewicz jest prorosyjski? przecież szczuje na nich. dla mnie to bardziej włazi w cztery litery amerykańcom.sciana ale jedno jest pewne. sprowadził kolejnego okupanta na nasze ziemie, który posiada teren, który nie podlega naszej jurysdykcji wraz z żołnierzami i tu jest problem. a to, że Minister Obrony Narodowej mówi, że dzięki temu, że obce wojska są u nas to nasz wojska mogą być daleko jest mówiąc delikatnie bardzo niepoważne. jak może się cieszyć z braku wojska polskiego w Polsce.sciana jest szalony czy gra przeciw własnemu krajowi?zaklopotany

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2017r. 17:16  
Cytuj
CYTAT
Na początku lat dziewięćdziesiątych stworzył ( na mocy uchwały sejmowej autorstwa Korwina) listę agentów SB wśród osób publicznych. Chodziło o to żeby właśnie ruskie służby będące dysponentem tych materiałów ( SB raportowała o wszystkim NKWD a WSW GRU) , nie szantażowały ludzi zamieszanych we współpracę z komunistycznym wywiadem i kontrwywiadem.

Ty chyba sam w to nie wierzysz co piszesz, lista Maciarewicza była dokumentem politycznym, miała uderzyć w Wałęsę umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 20 Sie 2017r. 17:19  
Cytuj
CYTAT
Nie zaspał tylko jest zadaniowany do innych rzeczy. Zresztą mamy wewnętrzny grafik służb i dzisiaj jest moja zmiana. uśmiech


Jak można poważnie traktować człowieka , który twierdzi że po 1945 komuniści objęli władzę w Polsce w demokratyczny sposób.



Mózg zlasowany poprzez wiece i pochody !-szo majowe/On na pewno nie pamięta jak Zydokomuchy na ścianach,płotach w miastach i na wsiach malowali:"Głosuj 3 x TAK"A wybory i tak sfałszowali.Pod nadzorem NKWD i UB .A dyżur mam po to,aby kasować głupotę POstkomusząumiech

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Sie 2017r. 18:51  
Cytuj
CYTAT

Ty chyba sam w to nie wierzysz co piszesz, lista Maciarewicza była dokumentem politycznym, miała uderzyć w Wałęsę umiech


Bobku uchwała sejmowa nie przewidywała Prezydenta RP, popraw mnie jeżeli się mylę. Wałęsa wiedząc że w archiwach UOP ( przejętych po SB ) są dokumenty wskazujące na jego współpracę po prostu się obsrał. To co się wydarzyło potem ( Nocna zmiana) to była tylko pochodna paniki Bolka.
Lista Macierewicza miała spowodować w końcu rozliczenie się z przeszłością. Ponieważ ówcześni obrońcy demokracji byli silniejsi , udało im się to zablokować. Dziś ta sama koalicja czerwonych sowieckich pachołków i reglamentowanej opozycji powiela te same wzorce. I nawet używa tych samych argumentów.umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Sie 2017r. 20:14  
Cytuj
CYTAT (EdoZChabzin )
...Jak można poważnie traktować człowieka , który twierdzi że po 1945 komuniści objęli władzę w Polsce w demokratyczny sposób.

Ja tak nie twierdzę i nigdy nie twierdziłem a Ty nie przeczytałeś ze zrozumieniem mojego postu napisanego z ironią skierowanego do Pelele gdzie użyłem także dużych drukowanych liter jak On.
Ja chciałem tylko udowodnić mu,że każda opcja wygrana tłumaczy się demokracją nawet III Rzesza powoływała się na demokracje i zaprowadza swoje"porządki"na swoich terenach tak jak USA w Wietnamie,Korei itp.
Przeczytaj ostatni post Pelele,który potwierdza to co pisałem wyżej,iż nie potrafi nic innego napisać samodzielnie oprócz obraźliwych postów i wyzwisk.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2017r. 22:05  
Cytuj
CYTAT
Bobku uchwała sejmowa nie przewidywała Prezydenta RP, popraw mnie jeżeli się mylę. Wałęsa wiedząc że w archiwach UOP ( przejętych po SB ) są dokumenty wskazujące na jego współpracę po prostu się obsrał. To co się wydarzyło potem ( Nocna zmiana) to była tylko pochodna paniki Bolka.

Lechu był na liście i było to skierowane w niego.
Rząd Olszewskiego był słaby i lista przyśpieszyła jego odwołanie. Kaczyński pomija fakt, że Olszewski go wykukał, a cała publikacja to przypadek wywołany przez Korwina, który oczywiście Kaczyński wykorzystał przeciwko Wałęsie. A dziś trochę dorabia ideologię do tych wydarzeń.
CYTAT
Lista Macierewicza miała spowodować w końcu rozliczenie się z przeszłością. Ponieważ ówcześni obrońcy demokracji byli silniejsi , udało im się to zablokować. Dziś ta sama koalicja czerwonych sowieckich pachołków i reglamentowanej opozycji powiela te same wzorce. I nawet używa tych samych argumentów.umiech

Tu jesteś naiwny, za bardzo wierzysz w polityków. Większość nazwisk z lity nie była zaskoczeniem, pisały o tym gazety, jednak o Lechu było cicho. Lista Maciarewicza (choć tworzył ją chyba ktoś inny) nic nie zmieniła, wielu ludzi z niej dalej było w polityce lub zajmowali stanowiska. A właśnie przez takie gierki oddali władzę, i nie opowiadaj bajek, że tym WSI, SB czy ktokolwiek inny kierował w sejmie było kilkanaście partyjek, żywioł umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2017r. 07:48  
Cytuj
CYTAT
Rząd Olszewskiego był słaby i lista przyśpieszyła jego odwołanie.


Słaby w jakim sensie? Listy Prezydent Duda również nie opublikuje jeżeli pozwoli na pełną reformę sądownictwa. Do dzisiaj, aparat broni legendy Bolka angażując różne wcielenia marginesu, ostatnio towarzyszyRP. Ale ludzie im nie wierzą z wyjątkiem trudnych przypadków. To wielka komplikacja w wygraniu wyborów gdy cie przyłapią z ręką w nocniku.
Nie zapominaj ze koalicje liberalnej i lewicowej maści naszych sąsiadów, nigdy nie miały programu społecznego który byłby zrealizowany w interesie obywateli, oni realizowali programy pod siebie, jedynie nośne społecznie.
To media zajmowały 90% uwagi obywateli tematami nieistotnymi albo szkodliwymi dla dobra kraju, urojonymi przywilejami dla mniejszości seksualnych, walką z narodową tradycją większości religijnej, dla stworzenia emocjonalnie zaangażowanego wyborcy niechętnego Polsce.

Realnie, to są bardzo mocni zagranicą i zawsze byli. Wewnętrznie, mogą już tylko słabnąć. Nie mają więc czasu do stracenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Sie 2017r. 08:35  
Cytuj
Pelele i Pelele.Tak Cie to piecze Feniks moje pisanie o komuchach?Ja nie zasłaniam się ,ani nie wypieram treści swoich postów,czy też rzekoma ironią.Piszę to co myslę o sprawie a jeśli Ci się to nie podoba,to nie czytaj.W temacie podkreślam raz jeszcze,że nazywanie Macierewicza donosicielem jest głupotą.

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Sie 2017r. 10:09  
Cytuj
CYTAT (Pelele)
Pelele i Pelele.Tak Cie to piecze Feniks moje pisanie o komuchach?...

Nie piecze jak napisałeś tylko widać,że niewiele wiesz w temacie bo jesteś za młody i tamtą epokę znasz z opowieści i plotek.
CYTAT (Pelele)
...Ja nie zasłaniam się ,ani nie wypieram treści swoich postów,czy też rzekoma ironią.

Bo nie masz czego się wypierać bo tak jak napisałem wcześniej,iż samodzielnie nie potrafisz nic napisać oprócz obraźliwych postów i wyzwisk co widać po Twoich ostrzeżeniach(60%)a ironia była szczera ale Ty tego nie zrozumiesz.
CYTAT (Pelele)
Piszę to co myslę o sprawie a jeśli Ci się to nie podoba,to nie czytaj.

Ty nie piszesz nic mądrego samodzielnie więc nie dodawaj sobie.
CYTAT (Pelele)
W temacie podkreślam raz jeszcze,że nazywanie Macierewicza donosicielem jest głupotą.

A gdzie ja nazwałem Macierewicza donosicielem? Nie zabieram głosu w temacie,o którym wiem mało albo nie mam żadnej wiedzy a czy był historia kiedyś to osądzi.
Tak,że kopać się z koniem nie myślę tak jak wcześniej napisałem.
Ps.
Ty nawet wcześniej to ostatnie zdanie skopiowałeś zmieniając konia na osła.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Sie 2017r. 11:53  
Cytuj
A jaki jest temat w którym piszemy?O Pelele , koniu ,ośle,Feniksie czy Macierewiczu?Wydaje mi się ,że o Ministrze ONjezyk Opinia o mnie wydana przez Ciebie nie jest dla mnie interesujaca. A jeśli przeczytać Regulamin to IRONICZNE POSTY SĄ ZABRONIONE.O moje 60% nie martwię sięumiechDostałem je za podobnych Tobie ironicznych.Pilnuj się abys i Ty czegos nie złapał.Zapomniałeś już jak kiedyś jakiś gnojek obrażał Twoje wpisy?/I Twoja starą?/Co wtedy pisałeś jak Cie prowokował ten gówniarz?Masz krótka pamięć .Tematem jest Macierewicz i proszę bez wycieczek pod moim adresem.Pisz na temat.Nie lubię ludzi typu HOMOSOVIETICUS i nikt mnie do tych typów nie przekonja

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Sie 2017r. 14:08  
Cytuj
CYTAT (Pelele)
...O moje 60% nie martwię sięumiechDostałem je za podobnych Tobie ironicznych...

Oj jakie to teraz oryginalne zganianie na poprzedników.Przecież "Polska w ruinie"to wina poprzedników a teraz rządy PiS to wielkie pasmo sukcesów.
CYTAT (Pelele)
...Zapomniałeś już jak kiedyś jakiś gnojek obrażał Twoje wpisy?/I Twoja starą?/Co wtedy pisałeś jak Cie prowokował ten gówniarz?

Skąd wiesz,że gnojek,może to Ty jak jesteś tak dobrze poinformowany? Masz krótka pamięć
CYTAT (Pelele)
...Tematem jest Macierewicz i proszę bez wycieczek pod moim adresem.Pisz na temat

To ty zacząłeś kozaczenie o DEMOKRACJI...
CYTAT (Pelele)
...Nie lubię ludzi typu HOMOSOVIETICUS i nikt mnie do tych typów nie przekonja

Ja w ogóle nie lubię żadnych ludzi bo nie ludożercą ale z większością mam bardzo dobry kontakt.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Sie 2017r. 16:15  
Cytuj
Z osłem kopać się nie można.Osioł ma zawsze rację i trzeba zachować dystans.Cały ten wywód nie na temat.A gnojka to sobie poszukaj bliżej siebieumiechmlotek Pisz co wiesz o Macierewiczu a od Pelele odstosunkuj się

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2017r. 20:19  
Cytuj
CYTAT
Słaby w jakim sensie?

Nie miał poparcia w sejmie, mimo że Olszewski to pomysł Kaczyńskiego, gdyby nie lista Maciarewicza Kaczyński głosował by za odwołaniem go.
Olszewski przy formowaniu rządu nie wziął pod uwagę ludzi z PC, a wiesz dlaczego ?
CYTAT
Do dzisiaj, aparat broni legendy Bolka

Ja nie jestem aparatem, ale Lecha lubię umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10392
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Sie 2017r. 21:40  
Cytuj
Robercie, o guście się nie dyskutuje, masz jaki masz.
PS.
Ten Boczek po nieogolonej to ma ukryte przesłanie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4896
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Sie 2017r. 13:37  
Cytuj
Maciorek-mistrz w spierd2laniu.sciana Byl 200 km od Smoleńska i zwiał gdy dowiedział ze sie rozbił Tupolew z prezydentem,był w samochodzie i zwiał kiedy był wypadek limuzyn rządowych, gdy pędził do Torunia-do Rydzyka.zaklopotany"Zakopsal"się jadąc na miejsce po tornadzie w Borach Tucholskich.potluczony Pajac jakich mało.mlotek https://encry(...)YYYqEVHI

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2017r. 18:23  
Cytuj
CYTAT
Robercie, o guście się nie dyskutuje, masz jaki masz.
PS.
Ten Boczek po nieogolonej to ma ukryte przesłanie?


Jego przesłanie, to kochajcie się umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 30 Cze 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Sie 2017r. 10:13  
Cytuj
aai komucha,ani pederasty luub innego "nowoczesnego"nie jestem w stanie kochać Arnoldzie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »