NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Nadbereżny: będzie węgiel po 1000 zł,
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Paź 2022r. 13:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2022r. 13:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 7 Paź 2022r. 13:59  
Cytuj
polityczny bełkot odbicie lustrzane kaczora

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 708
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2022r. 14:26  
Cytuj
Pan Lucjusz za wzór jest stawiany, bo pierwszy w kolejce będzie węgiel pomagał dostarczać.

Na szczęście mamy ciepłownie i u nas prawie nikt węglem się nie ogrzewa :cwaniak: To nawet taczkami urzędnicy rozwiozą potrzebującym jak będzie trzeba. chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Paź 2022r. 15:55  
Cytuj
Trzaskający-Rabiej nie chce aktywnie wspomagać mieszkańców.
Warszawscy właściciele kamienic mogą poczuć się wykluczeni przez POKO. Ale co tam :-) Nie z jednego pieca Lemingi wygartywały żeby się przejmować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Paź 2022r. 16:27  
Cytuj
Czy rząd chce dać samorządom okazję do zrobienia sukcesu w dostawach węgla, którego nie ma czy jednak podrzuca im śmierdzące jajo? good

CYTAT
To nawet taczkami urzędnicy rozwiozą potrzebującym jak będzie trzeba.

Już sobie wyobraziłem gwiazdy tv Szczurkową i Litwin jak popitalają umorusane z tymi taczkami good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Paź 2022r. 17:45  
Cytuj
Zobaczymy które samorządy sprawdzą się lepiej w akcji niż w narzekaniu.


PS.
Life is hard and then you die cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
GRZ
GRZ
GRZ
Posty: 422
Dołączył: 23 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2022r. 20:27  
Cytuj
CYTAT
Zobaczymy które samorządy sprawdzą się lepiej w akcji niż w narzekaniu.


Jednak spychologia działa umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 122
Dołączył: 24 Lut 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2022r. 20:29  
Cytuj
Tu jest ładnie pokazane jak się chłopak zapędził...

https://youtu(...)re=share

Handel towarem to nie jest rola samorządu.
Mistrzowie ochoczo jako pierwsi zrezygnowali z węgla, ale oczyeyście tumany nie pomyśleli żeby go najpierw zabezpieczyć, a teraz płacz.
No cóż.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 429
Dołączył: 10 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 7 Paź 2022r. 21:04  
Cytuj
Juz go dzisiaj prezydent bialegostoku podsumowal....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 438
Dołączył: 13 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Paź 2022r. 21:31  
Cytuj
@art: ręczne sterowanie gospodarką to jest czysty socjalizm, a sprzedaż węgla przez samorządy to jest ręczne sterowanie gospodarką level hardcore. takie coś kończyło się zawsze tylko w jeden sposób. kabuum...

ja nie będę ginął za kaczystan, nie będę ginął, za morawieckiego, tuska, dudę, budkę, trzaskoskiego "alias duΠarz, czy tam qr**arz" (proszę nie cenzurować, sam się tak określił), niedzielskich, glapińskich, biedroniów, zandbergów i wielu innych. Niech mi ktoś powie co oni z Polskością mają wspólnego, bo ja chyba ślepy jestem. Nie będę się uczył ukraińskiego, ani nie jestem ich sługą ani niewolnikiem tak jakby ten rząd w całości chciał, piszę ten, bo ja się do niego nie przyznaję i nie mówię tu o pisie tylko o całości - to nie ma nic wspólnego z pomaganiem. Ja mogę co najwyżej brać z nich przykład i choć się brzydzę... tu nie mogę napisać bo to karalne, taką mamy wolność słowa... Tylko nie mówcie mi, żebym wyjechał jak mi się nie podoba, bo takiego wuja, ja się tu urodziłem i jestem u siebie!! I nie życzę sobie, żeby menele spod sklepu, albo wszelkiej maści karyny i janusze co podstawówki nawet nie skończyli, a ich jedyną zasługą jest posiadanie potomstwa (celowo nie piszę dzieci) wybierali mi moich przedstawicieli, dlatego:

PRAWA WYBORCZE POWINNY PRZYSŁUGIWAĆ TYLKO PŁATNIKOM NETTO PODATKU

PS: wielki wybraniec narodu, ulubieniec nasz, tak jest bardzo kochany, że potrzebował ogromnych ilości Policji do ochrony, bo jakby wszedł między ludzi, to gołymi rękami by go... jak to nie jest dyktatura wersja master, to ja nie znam definicji dyktatury...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Paź 2022r. 21:37  
Cytuj
Nie widzę negatywnego związku ręcznego sterowania gdy chodzi o minimalizacje kosztów i szabrownictwa na poszukiwanym towarze. Wprost przeciwnie, lepsza kontrola nad towarem i nad dystrybucją przez obywateli i opozycje. Nawet przez myśl mi nie przejdzie ze samorządowcy chcieliby wyborców oszwabić.

Uspokój się, zaczynasz spiskować umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 438
Dołączył: 13 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Paź 2022r. 21:46  
Cytuj
gratuluję wiary w bezinteresowność polityków... hahahaha... zawsze myślałem, że to ja jestem z tych naiwnych, ale ty bijesz wszystkich !!

pozwolę sobie zacytować, bo to jest gdzieś poziom rgroprogresa... nie on przebił wszystkich, a to też jest niezłe smiech2

CYTAT
Nawet przez myśl mi nie przejdzie ze samorządowcy chcieliby wyborców oszwabić


i dlatego właśnie:

PRAWA WYBORCZE POWINNY PRZYSŁUGIWAĆ TYLKO PŁATNIKOM NETTO PODATKU


PS: wychuchać powinno być a nie "oszwabić"... pierwsze "ch" zamień na R
PS2: idę wesolutki spać, branoc smiech2

A właśnie, gdzie jest progresik?? coś przycichł ostatnio... brakuje mi jego głupot...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Paź 2022r. 22:26  
Cytuj
Pomysł o benefitach. Cala opozycja będzie zajęto do lata liczeniem węgla do jednego węgielka. Pamiętasz jak liczyli dorsze, do jednej sztuki. Czy to nie jest dobre dla Obywatela? To jest dobre dla Obywatela.
I wszystko z troski i za darmo umiech zamiast oddać dystrybucje w ręce zaprzyjaźnionych szmalcowników, udawać kontrole a my przepłacać im na marży.
Komu zaufasz jak nie totalnemu samorządowi, komu bardziej zaufasz jak nie Donkowi i Nowakowi ?

Wiem ze jesteś ze mną, tylko nie potrafisz się przełamać całus

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2022r. 23:58  
Cytuj
Ja tam ufam sasinowatemu , zastał węgiel po 1000, zrobił na 2000 i dał 1000 dopłaty .... genialne Bareja by na to nie wpadł...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4960
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Paź 2022r. 00:09  
Cytuj
Już płacę kasiorę na nierobów pokroju kociopipy,z Szówska.sciana

Z podatków też"bulę alimenty" na "gówniaki",chociaż żadnego nie mam na utrzymaniu!zdegustowany
Co do opłat.dopłat,podatków ect.kilka retorycznych pytań mam.jezyk

Pytanie pierwsze-Ile kosztuje tona węgla sprowadzana do Polski z poszczególnych krajów?co

Drugie-Gdzie samorządy mają przechowywać węgiel i go sprzedawać,skoro same składów nie mają?nie wiem

Trzecie-Kto i jak będzie prowadził całość -dystrybucję po Polsce np.wyłoniony w uproszczonym przetargu?zapytanie

Czwarte-Kto będzie to obsługiwał detalicznie,bo chyba jak w STW,ogólnie nie Lucyjusz.Do tego trzeba mieć wykształcenie .potluczony

Piąte-Dlaczego mam dopłacać z moich podatków np.sąsiadowi który kopci dymem z węgla chu,chu wie jakiej będzie kategorii?mlotek

Pytanie ostatnie-Dlaczego ci, którzy ogrzewają domy np.gazem, nie otrzymają tyle dopłaty,co "wynglorze z kopciuchami"?chytry

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 438
Dołączył: 13 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Paź 2022r. 19:53  
Cytuj
CYTAT
Komu zaufasz jak nie totalnemu samorządowi, komu bardziej zaufasz jak nie Donkowi i Nowakowi



tfu, co ty mnie tu siło nieczysta na pokuszenie wodzisz... jezyk

a tak serio, to już pisałem, że całą odpowiedzialność za to jak wyglądają (nie)rządy pisu ponosi cała "opozycja", która doprowadziła ich z powrotem do władzy.
- Z powrotem??
- tak, komunizm wrócił w swojej najgorszej postaci. umiech

tfu, przepraszam, komunizm to jest w Izraelu, a my mamy "realny socjalizm" umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Paź 2022r. 11:16  
Cytuj
Ta, smiech2. Po ile jest ten tani węgiel w Otwocku?


I jakie ilości są dostępne? uśmiech

Propaganda sukcesu jest mega większa niż sam sukces umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 659
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Paź 2022r. 19:12  
Cytuj
Węgiel zawsze będzie i nie zabraknie go ,bo jest po prostu za drogi/ponad 4 tys za tonę/ i ludzie go nie będą kupować .Zabraknie polskiegp węgla taniego ,bo nie planują zwiększać wydobycia w kopalniach.PIS juz sie wylożyl na tym węglu i teraz klamią żeby nie stracić wyborców.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 211
Dołączył: 28 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Paź 2022r. 19:19  
Cytuj
W ramach inicjatywy obywatelskiej żądam od Nadberężnego, aby węgiel sprowadził w ciągu 2 (dwóch) dni jak to było w otwocku.

Wystarczy chcieć a się da!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Paź 2022r. 19:20  
Cytuj
Bardzo jestem ciekawy i nie mogę się doczekać. Skąd nasz prezydent sprowadzi węgiel, który sprzeda po 2000 zł.
W Otwocku ten węgiel kosztuje 2950 zł. Może my mieszkańcy dopłacimy różnice by Lukrecjusz mógł się lansować w TV.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Paź 2022r. 19:28  
Cytuj
CYTAT
Pomysł o benefitach. Cala opozycja będzie zajęto do lata liczeniem węgla do jednego węgielka. Pamiętasz jak liczyli dorsze, do jednej sztuki. Czy to nie jest dobre dla Obywatela? To jest dobre dla Obywatela.
I wszystko z troski i za darmo umiech zamiast oddać dystrybucje w ręce zaprzyjaźnionych szmalcowników, udawać kontrole a my przepłacać im na marży.
Komu zaufasz jak nie totalnemu samorządowi, komu bardziej zaufasz jak nie Donkowi i Nowakowi ?

Wiem ze jesteś ze mną, tylko nie potrafisz się przełamać całus




Prezydent Otwocka kupił węgiel za 2100 zł i sprzedaje po 2950 zł. Wyglada to na 40% marżę. Znowu wina Tuska smiech2
Najwyższy czas odsunąć Tuska od władzy smiech2

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 211
Dołączył: 28 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Paź 2022r. 20:30  
Cytuj
Przecie te 800 złociszy to koszty transportu i podatek. Marży jest całe 2%. Czytać nie umisz? smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4960
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Paź 2022r. 01:09  
Cytuj
CYTAT
W ramach inicjatywy obywatelskiej żądam od Nadberężnego, aby węgiel sprowadził w ciągu 2 (dwóch) dni jak to było w otwocku.

Wystarczy chcieć a się da!

Da się da,ale info przesłać gdzieś trzeba do Ziobry
Będzie u ciebie nie węgiel,a "kominiarze".
O szóstej rano wjadą na chatę.
Kominiarze z AT Policji.potluczony
Powód-Obraza majestatu Lucyjusza.mlotek

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Paź 2022r. 06:48  
Cytuj
CYTAT
Przecie te 800 złociszy to koszty transportu i podatek. Marży jest całe 2%. Czytać nie umisz? smiech2


Ok, czyli zarabia rząd na podatkach, a prezydent na transporcie. To spoko. Uspokoiłeś mnie. smiech2

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 122
Dołączył: 24 Lut 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2022r. 08:48  
Cytuj
W Otwocku mają 5 tysięcy pieców na węgiel, a wystarczyło dla ... 64 osób smiech2

Tam jest taki sam miś jak i u nas.

CYTAT
W ramach inicjatywy obywatelskiej żądam od Nadberężnego, aby węgiel sprowadził w ciągu 2 (dwóch) dni jak to było w otwocku.

Wystarczy chcieć a się da!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »