NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »
Nowy Temat Odpowiedz
Robot sprzątający czy odkurzacz centralny,
Posty: 11
Dołączył: 21 Paź 2022r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2022r. 14:52  
Cytuj
Witajcie. JEstem obecnie w trakcie wykańczania domu i zastanawiam się nad tym co będzie wygodniejszym rozwiazaniem.

Mianowicie odkurzacz centralny czy może robot sprzatający? Jakie macie doświadczneia?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2022r. 14:52  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1232
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Lis 2022r. 15:17  
Cytuj
Odkurzacz centralny.
Robota zawsze mozesz kupić, a "walić" sciany, a żeby potem zamontować rury, i wtyki.. tak słabo.


Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
grr
grr
grr
Posty: 48
Dołączył: 23 Gru 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 30 Lis 2022r. 10:35  
Cytuj
To zalezy od wielu czynnikow: jeśli odkurzasz rzadko i masz dość duży dom to jak najbardziej odkurzacz centralny natomiast jeśli sporo pracujesz a w dodatku odkurzacz co najmniej raz dziennie to wybralbym odkurzacz automatyczny ,bo nie wyobrazam sobie biegania z 8 m wężem , tyle tylko że taki robot nie odkurzy Tobie schodow i małych zakamarków więc w takim wypadku przydaje się odkurzacz ręczny dodatkowo. Sam musisz określić plusy i minusy w uzytkowaniu jednego i drugiego ;)

U mnie nie ma odkurzacza centralnego ale jest robot sprzatajacy, konkretnie welltec r8 pro i mi to rozwiazanie odpowiada. Dodam, ze ma równiez mopowanie, które wbrew pozorom również daje radę.

Poczytaj sobie o modelu - w swojej grupie cenowej jest to chyba najlepszy wybór na dzień dzisiejszy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »