NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 51 52 53 54 55 56 57 ... » »»
Wszystko o POKO, Stary temat nie przyjmuje nowych wpisów
Posty: 10519
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Marz 2024r. 15:05  
Cytuj
CYTAT

Naleśnik za nazwanie naleśnikiem pozywa do sądu. Po to były te wybory...umiech


https://wpolityce.pl/kryminal/679694-matka-boska-w-teczowej-aureoli-na-marszu-sad-umorzyl-sprawe

Pozywać może każdy bo liczy się praworządne orzeczenie wolnych sędziów umiech



Bez praworządności którą tak rozumiemy, ani rusz do przodu cool girl Silni Gazem

https://zbioryspoleczne.pl/dokumenty/PL_1001_AW_I_0428_0001_0002

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2024r. 15:05  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1975
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 29 Marz 2024r. 15:36  
Cytuj
Ukraińscy negocjatorzy sugerują że Agro-karzeł zażywał narkotyki podczas ich spotkania...umiech




https://twitter.com/UkrGrain/status/1773343543035060397



Czyżby nie tylko Nitras czekał z utęsknieniem gdy wjedzie biały węgorz...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1975
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 29 Marz 2024r. 16:07  
Cytuj
Na chwilę obecną minister Agro-karzeł znany również jako Karol Macedoński, uważa że to nieprawda a kto rzuca choćby cień podejrzenia na polskich negocjatorów działa na zlecenie Fiutina...umiech



Jest wesoło a będzie jeszcze bardziej...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 29 Marz 2024r. 16:11  
Cytuj
Taka piękna pogoda a ty ciągle tylko ujadasz na tym forum. Przewietrz się może.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1975
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 29 Marz 2024r. 16:13  
Cytuj
Batman ty mi nie szukaj zajęcia. Jeżeli zechcę to będę pisał o tej waszej chujni którą nazywacie uśmiechniętą Polską 24h/d...umiech



Jak się nudzisz ( i skoro taka ładna pogoda) to zawsze możesz porywalizować z figlarzem i jego bratem w konkurencji najgłębszy połyk ryżemu...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10519
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Marz 2024r. 16:27  
Cytuj
Naleśnik za nazwanie naleśnikiem.

Bez praworządności którą tak rozumiemy, ani rusz do przodu cool girl Silni Gazem
https://zbioryspoleczne.pl/dokumenty/PL_1001_AW_I_0428_0001_0002

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Marz 2024r. 16:53  
Cytuj
CYTAT
A nie wiesz regresie czy generał Tygrys już podał się do dymisji?umiech


W zeszłym roku dużo mówił o odpowiedzialności politycznej...umiech



A z jakiego powodu miałby się podać do dymisji?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Marz 2024r. 16:55  
Cytuj
CYTAT
Sam nie wiem regresie. Niby taki fajny ten wasz ryży a większość Polaków i tak go nie lubi. Chyba nawet Hujownia ma wyższe notowania w sondażach dotyczących poszczególnych polityków...umiech




Obrazek



A generał Tygrys dalej tkwi na stanowisku mimo tego że w kampanii wyborczej dużo mówił o odpowiedzialności politycznej...umiech


Żądał dymisji za wypadki na poligonie?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 364
Dołączył: 11 Wrz 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Marz 2024r. 18:51  
Cytuj
CYTAT
Batman ty mi nie szukaj zajęcia. Jeżeli zechcę to będę pisał o tej waszej chujni którą nazywacie uśmiechniętą Polską 24h/d...umiech


Ministrant parówo kto by za ciebie rowa nastawiał konfusom smiech2 Bredzisz sam nie wiesz co smiech2

Obrazek


Reakcja Tuska na weto prezydenta. "Wdrażamy plan B"

Donald Tusk reaguje na weto prezydenta pod ustawą o legalizacji dostępu do pigułki "dzień po" dla osób po 15. roku życia. Zdaniem premiera "prezydent nie skorzystał z okazji, żeby stanąć po stronie kobiet" i zapowiada kolejne kroki rządu.
Czytaj więcej na https://wydar(...)n=chrome

Ministrant ja wiem że tobie nie grozi zajść ale uważaj bo w Wielkanoc może przytrafić się cud

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1975
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 29 Marz 2024r. 19:42  
Cytuj
Skoro tak twierdzisz figlarzu...umiech


Ty lepiej uważaj żebyś się nie udławił...umiech




Obrazek




Były zomowiec też stoi murem za uśmiechniętą Polską. Co za przypadek...umiech



Dziadziu już ledwo chodzi ale by jeszcze pałą przywalił...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10519
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Marz 2024r. 20:03  
Cytuj
Od tych sukcesów 8/100 rzeczywiście można się udławić przy połykaniu Bananie umiech

Zapowiedź nałożenia przez Unię Europejską ceł na produkty rolne z Rosji i Białorusi Donald Tusk ocenił jako „efekt równoznaczny z embargiem”, które w obliczu rolniczych protestów deklarował blisko 3 tygodnie wcześniej. Tymczasem decyzja Brukseli (o ile słowa premiera się potwierdzą), co najwyżej wpłynie na ceny importowanej do UE żywności, ale w żaden sposób nie wyeliminuje podstawowego problemu, z którym zmagają się dziś polscy rolnicy, tzn. nielimitowanego i bezcłowego wwozu produktów rolnych z Ukrainy.


Obrazek



PS.
Plan B
Nie połykaj.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4978
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Marz 2024r. 20:32  
Cytuj
CYTAT

Plan B
Nie połykaj.


Myślisz,że zrobi"loda"bez połknięcia?:szok:

TERAZ GDY JEST JUŻ PO WSZYSTKIM, WSZYSTKO JEST JUŻ NICZYM.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Marz 2024r. 20:53  
Cytuj
Tak się zastanawiam. Po co dawać głupkowi możliwość vetowania ustawy? Od kiedy sejm i prezydent decyduje o tym czy preparat jest na receptę czy nie?

A Dziewulski to ani zomowiec, ani zniedołężniały dziadek. Ty bolek za to jesteś zwykłym debilem.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10519
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Marz 2024r. 21:02  
Cytuj
Donek w Brukseli zrobił furorę. Bądźcie uczciwi i dajcie świadectwo prawdzie, myślicie ze nie wiedzą kim jest i co robi? Anżej, nie zabijaj żartami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Marz 2024r. 21:05  
Cytuj
O tam zwąchałaś? Nie ćpaj tyle.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1975
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 30 Marz 2024r. 07:31  
Cytuj
A co ty gruby taki obrońca ZOMO się zrobiłeś? Marsze kodu was połączyły z byłymi funkcjonariuszami czy walka o wolne sądy?umiech



Ja wiem że redaktor Stokrotka często zaprasza tego starego dziada do tvn, ale Bóg mi świadkiem że to nie czyni z niego autorytetu...umiech



Może i pięćdziesiąt lat temu sowieckie służby specjalne zrobiły mu kurs dalekiego rozpoznania na odcinku NATO, ale jakie dzisiaj to ma znaczenie?umiech


Zresztą ojciec Stokrotki robił te same kursy zdaje się. Wcale bym się nie zdziwił jakby byli kolegami od flaszki bo to środowisko tak naprawdę tylko w spożywaniu alkoholu odnosiło pewne sukcesy...umiech



Obrazek



O gruby też jest zbulwersowany wetem Dudy. Ja w szoku...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Marz 2024r. 07:54  
Cytuj
CYTAT
A co ty gruby taki obrońca ZOMO się zrobiłeś? Marsze kodu was połączyły z byłymi funkcjonariuszami czy walka o wolne sądy?umiech


To wywnioskowałeś z mojego wpisu? Tam w u was to sami debile? Kreujesz się na inteligenta, a ty prostego tekstu nie ogarniasz?


CYTAT
Ja wiem że redaktor Stokrotka często zaprasza tego starego dziada do tvn, ale Bóg mi świadkiem że to nie czyni z niego autorytetu...umiech


Ty, wskaż proszę po którym fragmencie mojej wypowiedzi wywnioskowałeś że mam Dziewulskiego za autorytet?



CYTAT
Może i pięćdziesiąt lat temu sowieckie służby specjalne zrobiły mu kurs dalekiego rozpoznania na odcinku NATO, ale jakie dzisiaj to ma znaczenie?umiech


Dla mnie żadne, ale dla ciebie jak widać po brandzlowaniu się, ogromne.


CYTAT
Zresztą ojciec Stokrotki robił te same kursy zdaje się. Wcale bym się nie zdziwił jakby byli kolegami od flaszki bo to środowisko tak naprawdę tylko w spożywaniu alkoholu odnosiło pewne sukcesy...umiech


Fachowca to i milo poczytać ok


CYTAT
Obrazek


ty jesteś pedofilem? Jarają cie takie fotki? Teraz zrozumiałe skąd zamiłowanie do kleru.


CYTAT

O gruby też jest zbulwersowany wetem Dudy. Ja w szoku...umiech


A co cie tak szokuje?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1975
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 30 Marz 2024r. 07:59  
Cytuj
Gdybyś nie zauważył gruby to zdjęcie wrzucił ( po czym usunął) Zbigniew Hołdys. Pewnie kojarzysz tego kosmitę z tvn-u...umiech


W każdym razie skoro już podjąłeś rękawice to włącz się do wewnętrznej walki waszego sztabu o najgłębszy połyk. Mnie nic do tego...umiech



Obrazek


Patrz gruby. Mem o waszej menażerii...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1975
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 30 Marz 2024r. 08:10  
Cytuj
Ale tą obniżką inflacji , którą obecny rząd dokonał w trzy miesiące to nasz pan ryży premier zamknął usta wszystkim malkontentom...umiech


Malkontenci zamknęli gęby ale figlarz otworzył...umiech



I brat figlarza , i gruby i batman . Reszta chłopaków ze sztabu zresztą też...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Marz 2024r. 08:18  
Cytuj
CYTAT
Gdybyś nie zauważył gruby to zdjęcie wrzucił ( po czym usunął) Zbigniew Hołdys. Pewnie kojarzysz tego kosmitę z tvn-u...umiech


Tu widzę, że ty to zdjęcie wrzuciłeś. Zasłanianie się kimś innym też wyniosłeś z czasów ministranckich?

CYTAT
W każdym razie skoro już podjąłeś rękawice to włącz się do wewnętrznej walki waszego sztabu o najgłębszy połyk. Mnie nic do tego...umiech


Ciekawe zajęcia mieliście na zakrystii. Takie publiczne opowieści to jakaś forma terapii?


CYTAT

Obrazek


Patrz gruby. Mem o waszej menażerii...umiech


Miriam ci podesłał?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Marz 2024r. 08:19  
Cytuj
CYTAT
Ale tą obniżką inflacji , którą obecny rząd dokonał w trzy miesiące to nasz pan ryży premier zamknął usta wszystkim malkontentom...umiech


Malkontenci zamknęli gęby ale figlarz otworzył...umiech



I brat figlarza , i gruby i batman . Reszta chłopaków ze sztabu zresztą też...umiech


No ty nie zamknąłeś. Księża nauczyli łykać to łykasz.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1975
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 30 Marz 2024r. 08:21  
Cytuj
Skoro tak twierdzisz gruby...umiech



Obrazek


Kolejny ważny głos w kwestii weta Dudy. Tym razem redaktor Piątek , człowiek który opisał powiązania Macierewicza z mafią sołnecewską połączył kropki...umiech



Po Zbigniewie Hołdysie to kolejny autorytet którego nie można zlekceważyć..umiech


Czekam jeszcze na głos oburzenia Anny Grodzkiej i dzikiego trenera...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 364
Dołączył: 11 Wrz 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 30 Marz 2024r. 08:57  
Cytuj
Obrazek


Prokuratura chce uchylić immunitety dwóm posłom Suwerennej Polski. Konfederacja ich chce bronić

Marcin Romanowski i Michał Woś, byli wiceministrowie w resorcie Zbigniewa Ziobry, to nieoficjalnie pierwsi politycy, którym prokuratura chce uchylić immunitety w związku z defraudacją środków z Funduszu Sprawiedliwości. Na liście prokuratury są kolejne nazwiska. Wsparcie dla Suwerennej Polski deklaruje Konfederacja. Tymczasem część polityków PiS wstrzymuje się od jednoznacznej deklaracji.

...

Konfederacja chce chronić posłów Suwerennej Polski
Uchylenie immunitetu to nie wyrok, a tylko możliwość rozliczenia polityka. Wsparcie dla Suwerennej Polski deklaruje Konfederacja. - Immunitet jest po to, by chronić parlamentarzystę i będziemy przeciwni - zapowiada Przemysław Wipler, poseł Konfederacji

https://fakty(...)t7845513

Ale jak to parówo ? Czemu ruska swołocz chce bronić w Polsce bandziorów ? czyżby niebawem wzięli się za agentów Putina ?

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1975
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 30 Marz 2024r. 09:10  
Cytuj
Ruskiej swołoczy to głęboki połyk robisz figlarzu. I to wespół ze swoimi kolegami...umiech



Obrazek



Niech zabiorą immunitety posłom Solidarnej Polski figlarzu. A zaraz potem marszałkowi Kopercie i będzie git...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1975
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 30 Marz 2024r. 09:24  
Cytuj
Nawet gruby z onetu okazał minimum przyzwoitości w relacji z milicyjnym pałkarzem...umiech



Obrazek




Ten gruby z naszego forum niestety nie potrafił się na to zdobyć...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 51 52 53 54 55 56 57 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »