NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
Jak odsunąć PiS od władzy?,
GRZ
GRZ
GRZ
Posty: 422
Dołączył: 23 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2023r. 21:00  
Cytuj
CYTAT
Swoją drogą, niektórzy na studiach wolą imprezować i stąd biorą się osoby bez doświadczenia.


Nie bez doświadczenia, a z innym doświadczeniem :cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2023r. 21:00  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Paź 2023r. 21:10  
Cytuj
CYTAT


W necie krążą pogłoski Neptusiu,że ci wreszcie "stanął"!:szok:
Stanął,ale zegarek,bo cała reszta, to dalej flak.potluczony


Skoro wynajdujesz takie pogłoski
Widać lubisz twarde pałysmiech2

Neptusiu zaklopotany
Ogólnie nie lubię pał,a szczególnie "tempych",takich jak ty,krzywa dzido.mlotek


twoi koledzy, twierdzą inaczej.




Żryj ;]

Czekam na kolejny wpis, prost z twoich przepalonych styków :]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 322
Dołączył: 19 Lip 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2023r. 23:13  
Cytuj
CYTAT (drobny81)
Również napisałem że doświadczenie miałem. Tak więc mam pogląd jak było i jak jest.
Myślałem, że jesteś poważniejszy, no cóż mylić się jest ludzką rzeczą.
Ciekawe gdzie zdobyłeś to doświadczenie jak piszesz
CYTAT (drobny81)
Pamiętam jak skończyłem studia i w 2008 roku przez kilka miesięcy bujałem się z podaniami po firmach w promieniu 30 km. Doświadczenie miałem, dwa fakultety z dobrymi ocenami i rekomendacje. Nic mi po nich.....
Rekomendacje to nie doświadczenie.
Bujać to my nie nas.
CYTAT (drobny81)
Dzisiaj, tak jak przedmówca pisał, znajomości potrzebujesz jak nic nie potrafisz. Znaleźć dobrego, pracowitego człowieka graniczy z cudem

Dopiero teraz trzeba mieć pecy a przede wszystkim legitymacje pis-u tak jak kiedyś PZPR-u. Z tego co piszesz to wszystkie te miejsca stworzone przez nadbereżnego to sami ludzie z doświadczeniem np. Sagatowski to po pierwsze a po drugie to i sprzątać trzeba umieć bo tytuł inżyniera nie oznacza, że jesteś dobry a wszyscy z niższym wykształceniem to imbecyle.

Ps.
Tak naprawdę w 2008 roku to u władzy był właśnie pis. Nie sprawdziłeś walnąłeś głupotę i błyszczysz. Nie pisz czasami, że pomyliłeś lata.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 114
Dołączył: 5 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2023r. 23:23  
Cytuj
...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4978
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Paź 2023r. 23:39  
Cytuj
CYTAT

Znowu bełkot żula.

Znowu żresz trolu. Jesteś tak glupi, ze jakbym zacytował twoj belkot i dodal kropke od siebie, to też byś to łyknął i znowu spruł zad, pisząc coś, co odzwierciedla chaos w twej bani ;]


Neptykuzaklopotany

Gdyby głupota miała skrzydła,nie musiałbyś tracić pieniędzy na PKS-es.potluczony
Twój wpis,to wrzask szaleńca,bezsilnego w swej nienawiści.sciana

TERAZ GDY JEST JUŻ PO WSZYSTKIM, WSZYSTKO JEST JUŻ NICZYM.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4978
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Paź 2023r. 23:42  
Cytuj
Jest "cisza"wyborcza,a ja głośno pytam-"KIEDY WRESZCIE DO POLSKI ZOSTANIE SPROWADZONY WRAK TUPOLEWA'?chytry

TERAZ GDY JEST JUŻ PO WSZYSTKIM, WSZYSTKO JEST JUŻ NICZYM.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2023r. 10:56  
Cytuj
Witam
Komisja wyborcza nr 17 działająca w przedszkolu nr 11, w przypadku odmowy udziału w referendum nie wydaje karty do referendum, ale odmawia wpisania odpowiedniej adnotacji przy nazwisku w spisie wyborców argumentując to... brakiem odpowiedniej rubryki.
Czy ktoś miał podobny problem?
Bo w tej sytuacji karta została w komisji, ale oficjalnie wyborca ja pobrał czyli wziął udział w referendum...
Pytanie retoryczne: Kto odda za niego głos?

Zaznaczam, że w komisji nr 14 nie ma problemów z wpisaniem takiej adnotacji przy pobieraniu kart.

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4978
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Paź 2023r. 11:02  
Cytuj
PRACA, NIE OBIETNICE.
PRACA NIE, OBIETNICE.

Interpunkcja jest bardzo ważna.potluczony
Postaw krzyżyk na nową drogę,albo powiedz- Krzyż wam na drogę.mlotek

TERAZ GDY JEST JUŻ PO WSZYSTKIM, WSZYSTKO JEST JUŻ NICZYM.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1979
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2023r. 11:16  
Cytuj
Skończę browara i pójdę zagłosować. Zastanawiam się nad udziałem w referendum. Jest cisza wyborcza, więc nie namawiam, nie zniechęcam. Wg mnie to krok naprzód, ale potrzeba, żeby pytania pochodziły od społeczeństwa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 176
Dołączył: 9 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2023r. 11:28  
Cytuj
Osobiście się dziwię czemu opozycja nawołuje do bojkotu referendum. Przecież tak walczą za demokracją, a nie chcą żeby ludzie się wypowiedzieli. Wszystkie partie powinny dołączyć swoje pytania. Ja żałuję że nie ma pytania czy jesteś za zniesieniem immunitetu we wszystkich grupach uprzywilejowanych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4978
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Paź 2023r. 11:39  
Cytuj
CYTAT
Skończę browara i pójdę zagłosować. Zastanawiam się nad udziałem w referendum. Jest cisza wyborcza, więc nie namawiam, nie zniechęcam. Wg mnie to krok naprzód, ale potrzeba, żeby pytania pochodziły od społeczeństwa.

Tu mała sugestia co i jak...chytry
Podobieństwo do sytuacji czy osób,przypadkowe.potluczony

https://demot(...)-brakuje

----
Truskawka 1.
Przewodniczący komisji MUSI wpisać odmowę przyjęcia karty i podpisu.NICZEGO nie podpisuj,nie bierz karty do ręki!!!

Jest jeszcze "mąż zaufania"którego możesz wezwać jako świadka ale tez możesz żądać numeru telefonu do Obwodowej Komisji Wyborczej.
Istnieje także możliwość pisemnej skargi na działanie komisji,którą możesz złożyć do przewodniczącego,a która po potwierdzeniu przyjęcia,trafi dalej,do okręgu.
------
Tak o samym sobie,pomyślałem-Przecież chamie,PiS nigdy nie oszukuje,nigdy nie kłamie...sciana

TERAZ GDY JEST JUŻ PO WSZYSTKIM, WSZYSTKO JEST JUŻ NICZYM.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1979
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2023r. 14:28  
Cytuj
PKW ostrzega, że komisja nie może pytać, ile chcesz kartek. Głosujący musi sam odmówić przyjęcia karty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2023r. 15:22  
Cytuj
Tylko co z tego, że wyborca chce odmówić przyjęcia karty, skoro komisja nie chce tego odnotować.
Dzwoniłam do Pani Komisarz Wyborczej w Rzeszowie, obiecała przedzwonić do komisji nr 17 i przypomnieć jak wygląda procedura w przypadku odmowy odbioru jednej z kart. Odmowę odnotować muszą!!! A że od rana tego nie robili to ciekawe ile osób zrobili w wała i sami sobie te karty wypełnią.

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1979
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2023r. 16:20  
Cytuj
Czy ktoś siedzi w komisji i może napisać, czy teraz młodzież jest do tego stopnia uzależniona od smartfonów, że nawet na wybory nie zabiera fizycznego dowodu osobistego?

Aplikacja mObywatel nie działa, serwery klękły i nie można się zalogować. Ale do wyświetlenia dowodu nie trzeba się logować. Wystarczy wyłączyć Internet w telefonie.

Więcej tu: https://www.faceb(...)QkTJ6Apl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2230
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2023r. 16:30  
Cytuj
Z moich dzisiejszych obserwacji wynika, że faktycznie młodzież zazwyczaj używa dowodu osobistego z aplikacji podczas potwierdzania tożsamości przed komisją wyborczą. Wiele jest też przypadków osób starszych które przyszły na wybory a zapomniały dowodu wtedy niestety muszą wrócić do domu po dokument.

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
GRZ
GRZ
GRZ
Posty: 422
Dołączył: 23 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2023r. 17:03  
Cytuj
CYTAT
Czy ktoś siedzi w komisji i może napisać, czy teraz młodzież jest do tego stopnia uzależniona od smartfonów, że nawet na wybory nie zabiera fizycznego dowodu osobistego?


No po to między innymi powstała ta aplikacja, żeby nie musieć nosić dowodu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2230
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2023r. 17:16  
Cytuj
Dokładnie, po to ten elektroniczny dokument jest by z niego korzystać. Szkoda jednak, że dzisiaj szwankuje ale to pewnie przez wybory właśnie.

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Paź 2023r. 17:34  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1979
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2023r. 17:48  
Cytuj
Kolejne doniesienia, że wybory mogą zostać sfałszowane - na czyją korzyść - zależy od osób w komisji.

Moja karta też nie miała drugiej pieczątki. Niestety w lokalu nie zwróciłem na to uwagi.

Kto stwierdzi ważność wyborów? Upolityczniony Sąd Najwyższy. Nie da się skontrolować poprawności przebiegu wyborów, nie mamy tyle sił do przeliczenia głosów i kto ma uprawnienia do takiej kontroli?

Jak ktoś dopiero pójdzie zagłosować - upewnijcie się, że są obie pieczątki!!!

Można też zrobić zdjęcie z dowodem obok - w Polsce to jest legalne.

Jak ktoś odmawiał udziału w referendum, to też nie upewniał się, czy komisja to odnotowuje.

Generalnie to te wybory powinny zostać unieważnione, jeśli:

- uniemożliwiono głosowanie osobom korzystającym z mObywatel - słusznie użytkownicy zauważają, że jeśli nie trzeba mieć plastiku, to ma się dać uwierzytelnić aplikacją

- w komisjach dokonywano machlojek z pieczątkami (jeden stos z 1 pieczątką, drugi z 2 pieczątkami)

- odnotowano przypadki, że głosujący widnieli w kilku spisach (mogli głosować wiele razy)

- odnotowano przypadki, że komisja oddawała zaświadczenie o prawie do głosowania

- odmawiano adnotacji o odmowie przyjęcia karty referendalnej

Obserwatorzy mogą być w zmowie z członkami komisji i sprzyjać konkretnemu komitetowi. Oni mogą co najwyżej czuwać nad tym, żeby nikt nie wyniósł karty wyborczej. No i w Sokółce chłopa za to skuli i siedzi w areszcie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Paź 2023r. 18:27  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Znowu bełkot żula.

Znowu żresz trolu. Jesteś tak glupi, ze jakbym zacytował twoj belkot i dodal kropke od siebie, to też byś to łyknął i znowu spruł zad, pisząc coś, co odzwierciedla chaos w twej bani ;]


Neptykuzaklopotany

Gdyby głupota miała skrzydła,nie musiałbyś tracić pieniędzy na PKS-es.potluczony
Twój wpis,to wrzask szaleńca,bezsilnego w swej nienawiści.sciana


Jesteś tak pojebany, ze drugi raz cytujesz to samo, odpisując coś innego głąbie :]


I nie myl nienawiści z szyderą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1979
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2023r. 18:46  
Cytuj
Nie wiem, jak duża jest skala przekrętu z brakiem pieczątki. Coraz więcej ludzi o tym pisze:

https://www.facebook.com/search/top?q=brak%20piecz%C4%85tki

Brak obu pieczątek = głos nieważny. Kto dopiero idzie głosować, to niech zwróci na to uwagę!!!

Niech mi ktoś wyjaśni. Dlaczego nieostemplowane karty w ogóle są wydawane? Dlaczego to nie jest przestępstwo, za które powinni odpowiadać członkowie komisji i osoby odpowiedzialne za przygotowanie kart?

Ludzie na to nie zwracają uwagi, a przy rekordowej frekwencji łatwo zmanipulować wyniki.

Zostanie to gdzieś odnotowane, ile było ważnych głosów, ale na nieważnej karcie? Nie ma takiego wymagania. Czyli wpiszą do rubryki głosy nieważne, nikt tego ponownie nie przeliczy i aferę zamiotą pod dywan.

A ty wyborco wynieś kartę poza lokal, to idziesz siedzieć.


W Krakowie zabrakło kart wyborczych. Piękny widok. Więcej ludzi niż w kolejce do klubu. Niech ktoś im przypomni, żeby popatrzeć na pieczątki.

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 660
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Paź 2023r. 20:15  
Cytuj
Dzisiaj pis lam dostał kopa w dup..ę i już nigdy nie będzie miał większości.uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Paź 2023r. 20:27  
Cytuj
okgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1979
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2023r. 20:36  
Cytuj
Info z bazarku może być błędne. Poczekajmy na sondaże, a najlepiej na oficjalne wyniki, które - sądząc po wielu nieprawidłowościach - zostaną sfałszowane przez obie duże siły na scenie politycznej.

Lecimy z kolejnymi zdjęciami. Dlaczego tak boicie się tych młodych ludzi?

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2023r. 20:38  
Cytuj
Ja bym tam się nie jarał bo możecie się zdziwić, liczenie dopiero się zacznie po 21good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »