NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 4 5 6 7 8 9 »
Jak odsunąć PiS od władzy?,
Posty: 1972
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2023r. 21:37  
Cytuj
CYTAT
Ci, co nie głosowali na PiSuar, to znaczy, że im się źle żyło i ciężko. Gdyby te kłamstwa Morawieckiego były prawdą, że ludziom dobrze się żyje za PiSuaru, to mieliby ponad 50 procent głosów poparcia i dalej rządziliby.

good

Oni nadal nie pojmują, że ludzie się od nich odwrócili łącznie ze mną. Zrobiłem wszystko, by ich odsunąć.

Mi już nikt nie pomoże, za późno, ale nie mogę dalej patrzeć, jak ta władza zapewniła młodym przyszłość.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2023r. 21:37  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Paź 2023r. 21:49  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Dziadku, Drogi Dziadku. Proste jak wodolejstwo Donka i piwolejstwo Sławka.

14.5% wyszło z POKO i trafiło do Konfy. Nie chciało POKO, Konfy i nie chciało PiS.

Ale pozna co dostało.



No ale jak, pojawili się 14.10 z znikąd w kraju i poszli z buta prosto na wybory?
Większość chyba miała czas od kilku lat aby zakosztować dobrobytu zaklopotany

Nie rozumiecie pytania czy owijacie w bawełnę jak zawsze?


Rozumiem i dałam poprawną odpowiedz. A pamiętasz cuda z Nowoczesną Petroniusza od Sześciu Króli ? Wiec przypomnij sobie jakie bule porodowe przechodził KOD żeby na końcu wyjść drugim końcem? Nowoczesna po 3 dniach miała tyle samo co Trzecia Noga po paru latach :-) Wszystkie sondażowe tuzy łamały sobie głowy co się stało a to był czysty geniusz Rysia i zorganizowane odmaszerowanie na czas nieokreślony. To świat wirtualny, oczekiwany, dyskretnie szeptany ( mamy dość ) ale kapryśny.

Zderzenie z realem jest najlepsza kuracja. Dajmy im czas na opadniecie emocji i prace w Niedziele na kasie.

PS.
Zgaduje ze Dziadek znacznie lepiej sobie poradził od Wyborcy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2023r. 00:33  
Cytuj
No nie bardzo, oprócz pierdu pierdu , trzy po trzy cała opozycja nie przedstawiała żadnego konkretnego programu, za bardzo niczego nie obiecali a wręcz nieśmiało sugerowali że zabiorą, w zestawieniu że spalonym tuskiem o znikomej wiarygodności argument przekupienia czy wiary w zajebisty program odpada

Dalej czekam na info ,co się stało że się wam zesrałouśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Paź 2023r. 01:02  
Cytuj
Wyborca jak zacznie rządzić koalicja opozycji nie zapomnij założyć tematu o tym jak już jest wszędzie dobrze pięknie i wspaniale. Pamiętaj.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2023r. 06:52  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4960
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Paź 2023r. 15:40  
Cytuj
Wszystko o karaluchu z Żoliborza, w jednej piosence.ok

https://demot(...)j-zmiany

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1481
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 22 Paź 2023r. 15:43  
Cytuj
PiS sobie przejebało wchodzeniem w dupę Ukrainie i Jankesom. Z moich prywatnych rozmów z rasowymi pisiorami z Podkarpacia wynika, że największe ich wkurwienie spowodowało dawanie kasy Ukraińcom oraz naszej broni itd.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4960
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Paź 2023r. 16:03  
Cytuj
Rozmawiałeś z PiSiurami i to przeżyłeś?:szok:
Ja znam kilku fanatyków Jarka.zdegustowany
Nie rozmawiają ze mną,pełna pogarda,ale widok mojej twarzy, kiedy mówię im"dzień dobry",sprawia ze odwracają "mordeczki"i to mi wystarczy.good
Takie mordki "PiSdzieckie".chytry
Wiedzą o co mi chodzi,ale niech uważają, bo jeszcze wpyerdol@ się pod samochód,albo wpadną na słup...potluczony

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1481
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 22 Paź 2023r. 16:08  
Cytuj
Mam kilku znajomych, którzy za Jarka oddaliby życie. I to nie starych. Z jednym były nawet ciche dni przez prawie rok, bo kiedyś śmiałem na swoim profilu facebookowym wkleić Jarka z szabelką na koniku na biegunach wystylizowanego na Piłsudskiego z podpisem - wio prosto do Tworek. Chodziło o początki wojenki ukraińskiej, gdy ten wygrażał Rosji i istniało ryzyko, że pisiory przyłączą nas do wojny.
Dziś słyszę ich komentarze i problem ukraiński zaważył. To ich zniechęciło.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 659
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Paź 2023r. 16:55  
Cytuj
PiSiory sobie przejebałi wchodzeniem w dupę Ukrainie,czyli koloni amerykańskiej.Żyd Ukrainy prezydentem to wszystko wyjaśnia .uśmiechCiekawe kiedy rząd nasz odblokuje zboże z Ukrainy ,ktore jest tak wlasciwie amerykańskie.Teraz za mordę trzymają nas banki ,bo tam rząd nas zadłużył.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1481
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 22 Paź 2023r. 17:46  
Cytuj
Mimo, że jestem wiernym sympatykiem i wyborcą Grzegorza Brauna, cieszę się, że wygrała obecna opcja niemiecka. Nie wpieprzy nas w wojnę o interesy USA. Jeśli przyszłoroczne wybory w USA wygra Trump, problem się sam rozwiąże.
Chyba najważniejsze jest to, żeby nam tu rakiety nie spadały. Gdyby nasze wojska weszły oficjalnie na Ukrainę walczyć z Rosją, a tak by było gdyby dalej rządziło PiS, to Putin bez żadnego skrępowania bombardowałby nam elektrownie i inną infrastrukturę. PiSiory zwiałyby za granicę i stamtąd machały szabelką, zagrzewając nas do walki o interesy USA, a my marzlibyśmy w zimnych i ciemnych domach, nie mając nawet bieżącej wody do picia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4960
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Paź 2023r. 18:31  
Cytuj
@HIV

Zastanawiam się,co bierze -albo przestał brać,Janusz K-M.co
Takie przypały robił na posiedzeniach,że ja,nawet litrze bimbru,nie dałbym rady,a on to robi w ławach poselskich.Szacun...sciana
A jednak z Konfy,jakoś go nie wyj&b*li.nie wiem

Z drugiej strony,lu...lu..lubię go.Przypomina mi studia.Nauczyłem sie spać otwartymi oczami,tyle że na kacu.potluczony
Ciężkim.neutralny
I tak pewnie powstał,bardzo znany tytuł filmu pt."Oczy szeroko zamknięte".:szok:

PS.Jeszcze w dniu ogłoszenia wyniku wyborów,zaczęły się do mnie zgłaszać osoby z PiSdziarni, które chcą,abym im załatwił im status świadka koronnego.3m sie
Ni,ni chu,chu-nie,nie ma takiej opcji.mlotek

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1481
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 22 Paź 2023r. 18:35  
Cytuj
Jednym słowem, idą ciekawe czasy. Niemniej jednak, widmo wplątania Polski w wojnę się oddaliło.
Chodzą słuchy, że pisiory chcą 11 listopada zrobić potężną zadymę w Warszawie, by to było pretekstem do wprowadzenia stanu wyjątkowego, tak by uniemożliwić rozpoczęcie kolejnej kadencji sejmu. Nie wiadomo, ile w tym prawdy, a ile plotek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 5 Sty 2022r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Paź 2023r. 19:03  
Cytuj
CYTAT

Chodzą słuchy, że pisiory chcą 11 listopada zrobić potężną zadymę w Warszawie, by to było pretekstem do wprowadzenia stanu wyjątkowego, tak by uniemożliwić rozpoczęcie kolejnej kadencji sejmu. Nie wiadomo, ile w tym prawdy, a ile plotek.


Buahahahahahahahhahahahahahasciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 344
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2023r. 19:40  
Cytuj
CYTAT
Mimo, że jestem wiernym sympatykiem i wyborcą Grzegorza Brauna, cieszę się, że wygrała obecna opcja niemiecka. Nie wpieprzy nas w wojnę o interesy USA. Jeśli przyszłoroczne wybory w USA wygra Trump, problem się sam rozwiąże.
Chyba najważniejsze jest to, żeby nam tu rakiety nie spadały. Gdyby nasze wojska weszły oficjalnie na Ukrainę walczyć z Rosją, a tak by było gdyby dalej rządziło PiS, to Putin bez żadnego skrępowania bombardowałby nam elektrownie i inną infrastrukturę. PiSiory zwiałyby za granicę i stamtąd machały szabelką, zagrzewając nas do walki o interesy USA, a my marzlibyśmy w zimnych i ciemnych domach, nie mając nawet bieżącej wody do picia.


Poseł Braun pewnie wstydzi się takiego sympatyka. Prz opcji Tusk, zarówno Niemcy jak i Rosja rozgrabi nas bez jednego wystrzału więc przestań pie...ć !!! Nazwałbym Cię po imieniu ale...
Takim osobom jak Ty powinno się odbierać obywatelstwo. Tacy jak Ty byli również podczas niemieckiej okupacja w postaci szmalcowników i sadystów w obozach a za komuny donosicieli i sadystów SB w salach tortur.
Szlag mnie trafia .....
Konfederacja wstydzi się za ludzi bez kręgosłupa moralnego, bez honoru i poczucia patriotyzmu ....
Opcja niemiecka ..... masakra.....
ZACZNIJ UCZYĆ SIĘ HISTORII CHLOPCZYKU

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1481
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 22 Paź 2023r. 19:55  
Cytuj
Mamy tu machającego szabelką pisiorka. Takiego, o którym napisałem wyżej. Oddałeś już cały majątek Ukrainie, żeby tu Putin nie przyszedł? Zrozum, że zdrowia i życia nie kupisz, a tzw. ojczyznę można sobie zmienić. Nie jestem oszołomem, który odda życie dla jakichś ideałów. Czegoś biedny? Boś głupi.

Opcja niemiecka lepsza od opcji jankesko - żydowskiej. Pisior o tym nie wie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 344
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2023r. 20:30  
Cytuj
CYTAT
Mamy tu machającego szabelką pisiorka. Takiego, o którym napisałem wyżej. Oddałeś już cały majątek Ukrainie, żeby tu Putin nie przyszedł? Zrozum, że zdrowia i życia nie kupisz, a tzw. ojczyznę można sobie zmienić. Nie jestem oszołomem, który odda życie dla jakichś ideałów. Czegoś biedny? Boś głupi.

Opcja niemiecka lepsza od opcji jankesko - żydowskiej. Pisior o tym nie wie?


Od razu po Twoich wpisach poznać że jesteś maminsynkiem żyjącym z rodzicami lub egoistyczną świnią. Zero kultury.
Nie potrafisz nawet rozszyfrować słowa SPOŁECZEŃSTWO. Historii w ogóle nie znasz. Jeżeli Twoi przodkowie walczyli za Naszą wolność to się w grobie przewracają!!!!
Weź człowieku, mam porównanie co było za Millera, Buzka, Macierewicza, Tuska a co było za ostatnimi rządami Kaczyńskiego. Nareszcie ktoś przestał patrzeć na innych. Miałem tylko nadzieję że przynajmniej Konfederacja będzie sprawować funkcję kontrolną.
Co do kierunku jankeskiego. Ile Ty masz lat? Masz jakieś pojęcie o produkcji ciężkiego sprzętu wojskowego? Myślisz że ot tak leży sobie na półce w Me.Ex..? Żałosne.... Dzisiaj trzeba brać co się da bez zastanowienia tym bardziej że jest to sprzęt z najwyższej półki.

No ale najwidoczniej dla ciemnego ludu słowo J...Ć PiS znaczy więcej niż Wolna I SUWERENNA POLSKA.

DOROŚNIJCIE !!!!!!

P.S.
Nie głosowałem na PiS

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1481
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 22 Paź 2023r. 20:35  
Cytuj
No właśnie, nie zgadzam się z ani jednym słowem, które napisałeś. I nie, nie jestem maminsynkiem. Od 2000 roku jestem "na swoim". W wieku 23 lat usamodzielniłem się.
Co ci przodkowie nam wywalczyli? 123 lata rozbiorów? Kłótnie i oszołomstwo w II RP? Mówimy jak jest. Bez fałszu i zakłamania. My tu i teraz mamy dobrze żyć, bawić się, kochać, jeździć, a nie machać szabelką i nadstawiać dupę za innych.
Widzisz jak Żeleński dziękuje pisorom za włażenie w dupę? Nadal żadnych wniosków?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4960
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Paź 2023r. 08:13  
Cytuj
CYTAT

Widzisz jak Żeleński dziękuje pisorom za włażenie w dupę? Nadal żadnych wniosków?

Zaczęło się"roszczeniostwo"-bo nam się należy.zdegustowany

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2023r. 08:24  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1481
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Paź 2023r. 10:47  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Widzisz jak Żeleński dziękuje pisorom za włażenie w dupę? Nadal żadnych wniosków?

Zaczęło się"roszczeniostwo"-bo nam się należy.zdegustowany


Nie tylko. Zaczęła się wrogość wobec Polski, m.in. w temacie zboża, składanie pozwów. Za tyle dobra...

Pomijanie Polski przy różnych rozmowach międzynarodowych, gdy nasi sąsiedzi tam są.

Tak się kończy frajerstwo.

Założę się, że w odbudowie Ukrainy uczestniczyć będą wszystkie firmy, poza polskimi. Polski podatnik co najwyżej zapłaci za tę odbudowę.

Nóż się w kieszeni otwiera.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4960
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Paź 2023r. 11:01  
Cytuj
CYTAT


Nóż się w kieszeni otwiera.


Daj,daj,daj...zdegustowany
Teraz to już MUSISZ.jezyk
Do tej pory dawałeś, to dlaczego teraz odmawiasz.chytry
To jak z 'ciapatymi".mlotek

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1481
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Paź 2023r. 11:11  
Cytuj
Dlatego pisiory przestają rządzić. Gdyby nie włazidupstwo ukraińskie i jankeskie to wynik mógłby być inny.

"Nareszcie ktoś przestał patrzeć na innych." napisał wczoraj mój przedmówca drobny81.
Jak można być aż tak zakłamanym? Jeśli Tusk klękał przed Niemcami, to pisiory leżą plackiem przed Jankesem. Pełzają. Komuniści z PZPR byli bardziej autonomiczni wobec towarzyszy radzieckich.
Ludzie tego nie widzą? Niektórym to nie przeszkadza, bo jak już kiedyś pisałem, lizaliby niemytą dupę Jankesowi. Lata tresury medialnej. Wytresowanie jest takie, że jeśli nie Jankes to Ruski. I lepiej lizać Jankesowi. A nie pomyśli jeden z drugim, że lepiej tak się ustawić, by nie lizać żadnemu? A jest to możliwe.

Chiny chciały kończyć lądowy jedwabny szlak w Polsce. Stąd by szło dalej na Europę. Zarabialibyśmy miliardy. Jankes pokiwał palcem, pisiory się nie zgodziły.

Jankes każe ZA DARMO oddawać nasze uzbrojenie Ukrainie, a nowe dla nas trzeba kupić. Oczywiście od Jankesa. Pisiory bez mrugnięcia okiem robiły to zadłużając nas na pokolenia.

Pisiory chciały nałożyć podatek od platform elektronicznych typu Google, Facebook itd. Większość tych platform to własność ludzi z USA. Przejechał jakiś ichni minister czy wiceprezydent i tutaj, w Polsce oznajmił dziennikarzom, że podatku nie będzie. No i podatku nie ma do tej pory. Potrzeba większego upokorzenia? Przyjeżdża nadzorca do swojej kolonii i mówi co będzie, zmieniając ustalenia lokalnych władz. I ktoś śmie twierdzić, że Polska jest niepodległa, niezależna?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2023r. 13:01  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 344
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2023r. 22:11  
Cytuj
CYTAT
.....

Chiny chciały kończyć lądowy jedwabny szlak w Polsce. Stąd by szło dalej na Europę. Zarabialibyśmy miliardy. Jankes pokiwał palcem, pisiory się nie zgodziły.

......


Tak jak ludzie zarabiali miliony jak Tusk za grosze sprzedał część cywilną HSW oraz po zaniżonych kosztach FŁT Kraśnik.

Głupi Naród co nie pamięta historii i nie uczy się na swoich błędach.

Co do ukraińców - zgadzam się - przegięli!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 4 5 6 7 8 9 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »