Pracownik produkcji okien Aluminiowych / PCV

Cena: 0 zł , Dodano: 16 Kwietnia
Jesteśmy renomowaną firmą zajmującą się produkcją okien PCV i aluminiowych.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy:

Pracowników produkcji okien ALUMINIOWYCH / PCV

Wymagania:

[lista]Mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji okien aluminiowych lub PCV
Umiejętność obsługi maszyn i narzędzi produkcyjnych.
Dokładność i precyzja w pracy.
Umiejętność pracy w zespole.
Dobra organizacja pracy.
Sumienność i zaangażowanie w powierzone zadania.[/lista]

Zakres obowiązków:

[lista]Przygotowywanie elementów do produkcji okien ALU/ PCV
Obsługa maszyn i narzędzi produkcyjnych
Montaż elementów i składanie okien ALU / PCV
Przestrzeganie norm i procedur bezpieczeństwa[/lista]

Oferujemy:
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
[lista]Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Możliwość zdobycia doświadczenia i poszerzenia wiedzy na temat produkcji okien ALU / PCV
Przyjazną atmosferę pracy
Atrakcyjne wynagrodzenie
Pracę w pełnym wymiarze czasu[/lista]

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami
Skontaktuj się:
503486263
rekrutacja@grupasolo.pl