NIEAKTUALNE

Doradca klienta salon optyczny - Stalowa Wola

Cena: 0 zł , Dodano: 22 Kwietnia
Oferty prosimy przesyłać mailowo na adres: cv@optyk57.pl lub dostarczyć bezpośrednio do salonu przy ulicy Okulickiego 57.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Doradca Klienta w salonie optycznym Optyk 57. Jesteśmy lokalną firmą rodzinną nastawioną na jak najlepszą obsługę i zadowolenie Klienta. Wewnętrznie stawiamy na świetną atmosferę i wzajemną pomoc.

Miejsce pracy: Stalowa Wola
Pełen etat: od pon-pt 9-17 oraz co druga sobota (dodatkowo płatna).

Czego oczekujemy:
- wysokiej kultury i profesjonalizmu w kontaktach z Klientem
- zaangażowania w funkcjonowanie salonu
- bezkonfliktowość i pracy zespołowej w przyjaznej atmosferze

Mile widziane:
- doświadczenie w branży optycznej
- doświadczenie w sprzedaży i pracy z klientem
- znajomość języka angielskiego
- doświadczenie w pracy z Instagramem lub Facebookiem

Oferujemy:
- przyjazną atmosferę
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- nasze wsparcie tak na początku jak i w dalszej pracy

Twoje zadania:
- dobór opraw oraz prezentacja oferty soczewek okularowych
- pomoc Klientowi wyborze najlepszego dla Niego produktu
- utrzymanie porządku w salonie
- wykonywanie zamówień telefonicznie oraz przez system internetowy
- inne związane z pracą salonu (przygotowanie okularów do wydania itp.)

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji prowadzonej przez Impuls Adam Górski z siedzibą w Stalowej Woli.”
CV nie zawierające Klauzuli nie mogą być uwzględnione.
Skontaktuj się:
cv@optyk57.pl